Pasmedic Super Cold, chłodzący żel do masażu, 150 ml

  • £7,99

  • Pasmedic Super Cold, chłodzący żel do masażu, 150 ml

Super Cold żel do masażu przynosi ulgę zmęczonym mięśniom, działa chłodząco i odświeżająco. Zapewnia przyjemny efekt tonizujący, nawilża, regeneruje i pielęgnuje skórę. Jest polecany do masażu, szczególnie po intensywnym wysiłku fizycznym, w przypadku dyskomfortu mięśni i uczucia "ciężkich nóg". Zawiera olejek miętowy, cytrynowy oraz eukaliptusowy.

Zastosowanie

Polecany jest po wysiłku fizycznym.

Sposób użycia

Wstrząsnąć przed użyciem. Niewielką ilość nanieść na skórę i delikatnie wmasować, omijając okolice oczu i intymne. Pozostawić do wchłonięcia. Przed pierwszym użyciem wykonac test na małym fragmencie skóry. Nie używać na uszkodzoną skórę. Mogą pojawić się zaczerwienienia i uczucie pieczenia skóry co jest normalnym działaniem produktu.

Uwaga

Tylko do użytku zewnętrznego. Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami i ustami. Wprzypadku dostania się do oczu obficie przemyć wodą. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na krórykolwiek ze składników. Zmiana koloru lub mętność są naturalne i nie stanowią wady wyrobu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.


Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: masaż, do masażu, olejek, kosmetyk, chłodzące, uraz, olejki eteryczne, kontuzje