Ziele bylicy pospolitej, zioła do zaparzania, (Flos), 50 g

  • Producent: FLOS LEK
  • Pojemność: 50 g
  • Typ: Suplement diety
  • Stan magazynowy: 5
  • £2,99

  • Ziele bylicy pospolitej, zioła do zaparzania, (Flos), 50 g

Ziele bylicy pobudza wydzielanie soku żołądkowego, ułatwia przyswajanie składników pokarmów, zmniejsza też napięcie mięśni gładkich jelit i dróg żółciowych, ułatwia przepływ żółci do dwunastnicy i pobudza wątrobę do zwiększonego wytwarzania żółci. Działa więc żółciopędnie i żółciotwórczo, toksycznie na robaki obłe w przewodzie pokarmowym oraz słabo moczopędnie. W dużych dawkach pobudza krwawienia miesiączkowe i może spowodować poronienie.

Składniki

Wysuszone, rozdrobnione ziele bylicy pospolitej (Artemisia vulgaris L.)- 100 %.

Sposób stosowania

1 łyżeczkę produktu (1,5 g) zalać 1 filiżanką wrzącej wody (150 ml). Naparzać pod przykryciem 5 minut. Przecedzić. Przygotowany napar pić 1 raz dziennie, najlepiej przed posiłkiem.

1,5 g produktu stanowi dzienną porcję do spożycia.

Warunki przechowywania

Przechowywać bylicę pospolitą w suchym miejscu, chronić od światła.

Uwaga

Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować u osób uczulonych na ziele bylicy pospolitej i inne rośliny z rodziny Compositae/Asteraceae.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.


Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: drogi żółciowe, żółciopędne, żółciotwórcze, wątroba, choroby wątroby, jelita, poprawa trawienia