NeoMag Slim, 50 tabletek

 • Producent: AFLOFARM
 • Pojemność: 50 tabletek
 • Typ: Suplement diety
 • Stan magazynowy: 36
 • £8,49

 • NeoMag Slim, 50 tabletek

NeoMag Slim to suplement diety, który wspomaga odchudzanie, spalanie tłuszczy oraz zmniejszenie apetytu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych

Składniki

Węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z nasion koli błyszczącej, wyciąg z liści Gymnema sylvestre, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza oraz sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: węglan wapnia, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk carnauba.

Składniki 1 tabletka %RWS*
Magnez 60 mg 16%
WitaminaB6 1,4 mg 100%
Wyciąg z nasion koli błyszczącej (Cola nitida), w tym: 50 mg -
kofeina 5 mg -
Wyciąg z liści Gymnema sylvestre 50 mg -
kwas gymnemowy 12,5 mg -

*Referencyjna Wartość Spożycia.

Właściwości składników

 • Magnez i witamina B6 wspierają układ nerwowy, funkcje poznawcze, metabolizm energetyczny oraz wpływają na zmniejszenie uczucia znużenia oraz zmęczenia.
 • Magnez wspiera mięsnie i równowagę elektrolitową.
 • Witamina B6 wpływa na odporność i regulację aktywności hormonalnej.
 • Wyciąg z nasion koli błyszczącej (cola nitida) pomaga w procesie odchudzania i spalania tłuszczu.
 • Wyciąg z liści Gymnema sylvestre wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Wpływa na kontrolę masy ciała, apetytu. Pomaga z metabolizmie tłuszczów.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt zawiera kofeinę. Nie łączyć z innymi produktami o podobnym działaniu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C. Chronić od wilgoci i światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: magnez, odchudzanie, spalanie tłuszczu, zmniejszenie apetytu, witamina B6, kofeina