Nerwo Herbs, Życie bez Stresu, płyn doustny, (Inwent Herbs), 100 ml

  • Producent: INWENT HERBS
  • Pojemność: 100 ml
  • Typ: Suplement diety
  • Stan magazynowy: 5
  • £15,49

  • Nerwo Herbs, Życie bez Stresu, płyn doustny, (Inwent Herbs), 100 ml

Nerwo Herbs, preparat stworzony z myślą o osobach narażonych na długotrwały stres i mających problemy ze snem. Preparat skutecznie: wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, reguluje sen, korzystnie wpływa na umiejętność radzenia sobie ze stresem i jego skutkami.

Składniki

Zalecana porcja dzienna (5 ml) zawiera glicerynowo-wodny wyciąg z: liści melisy (Melissa officinalis) 150 mg, kwiatów lawendy (Lavandula angustifolia) 100mg, szyszek chmielu (Humulus lupulus) 100mg. Substancja pomocnicza: sorbinian potasu (substancja konserwująca).

Działanie

  • Liść melisy wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
  • Szyszka chmielu ułatwia zasypianie.
  • Kwiat lawendy poprawia samopoczucie w stanach zwiększonego narażenia na stres.

Sposób użycia

Doustnie 1-2 razy dziennie łyżeczka od herbaty ( 2,5 ml).
Maksymalna porcja dzienna wynosi 5 ml. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Aby zachować dobrą kondycję i i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu, należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zróżnicowaną dietę.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących oraz dzieci poniżej 12 roku życia. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników.

Przechowywanie

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni
słonecznych.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: bezsenność, na sen, nasenne, trudności z zasypianiem, dla dorosłych, stres, układ nerwowy