Kandida Herbs, płyn doustny, (Inwent Herbs), 100 ml

  • Producent: INWENT HERBS
  • Pojemność: 100 ml
  • Typ: Suplement diety
  • Stan magazynowy: 10
  • £22,59

  • Kandida Herbs, płyn doustny, (Inwent Herbs), 100 ml

Kandida Herbs suplement diety odpowiedni dla osób dbających o organizm wolny od pasożytów i grzybów. Zawiera starannie dobraną mieszankę ziołową, w tym vilcacora, ziele lebiodki, liść oliwki, nasiona czarnuszki oraz kora pau d'arco. Zaleca się spożywać maksymalnie 5 ml płynu dziennie.

Składniki

Tinctura compositum (1:10) ex: kory pau d’arco ( Tabebuia impetiginosa), kory vilcacory (Uncaria tomentosa), ziela lebiodkibn (Origanum vulgare), liści oliwki (Olea europaea), nasion czarnuszki (Nigella sativa). Substancja konserwująca: sorbinian potasu. Produkt zawiera 60-65% glicerolu. Produkt nie zawiera alkoholu.
Zawartość poszczególnych składników roślinnych w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu 5 ml wynosi: kora pau d’arco 100 mg, kora vilcacory 100 mg, ziele lebiodki 75 mg, liść oliwki 75mg, nasiona czarnuszki 50mg.

Działanie

  • Pau d’arco wykazuje silne działanie przeciwgrzybicze. Wspomaga odporność dzięki czemu zmniejsza populację drożdżaków i grzybów. Vilcacora posiada duże właściwości przeciwgrzybicze i przeciwzapalne.
  • Lebiodka (oregano) wpływa niekorzystnie na rozwój grzybów, drożdżaków i bakterii.
  • Liść oliwki stwarza niekorzystne warunki do bytowania i rozwoju grzybów w organizmie.
  • Czarnuszka wspomaga naturalną florę bakteryjną i zapobiega namnażaniu drożdżaków.

Sposób użycia

Dorośli: 2 razy dziennie 2,5 ml (łyżeczka do herbaty) na 30 minut po posiłku. Dzieci powyżej 3-go roku życia: 1 raz dziennie 2,5 ml (łyżeczka do herbaty) na 30 minut po posiłku.
Maksymalna porcja do spożycia w ciągu dnia wynosi 5 ml (2 łyżeczki do herbaty). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zróżnicowaną dietę.

Przeciwskazania

Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przechowywanie

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci oraz chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: pasożyty, grzyby, bakterie, przeciwzapalne, oczyszczanie, detoks, naturalne składniki, zioła, produkt ziołowy