Hepato Herbs, Dbam o Wątrobe i Trawienie, płyn doustny, (Inwent Herbs), 100 ml

 • Producent: INWENT HERBS
 • Pojemność: 100 ml
 • Typ: Suplement diety
 • Stan magazynowy: 5
 • £17,99

 • Hepato Herbs, Dbam o Wątrobe i Trawienie, płyn doustny, (Inwent Herbs), 100 ml

Hepato Herbs to preparat wspomagający trawienie, wpływający korzystnie na pracę wątroby, pęcherzyka żółciowego i trzustki, wspierający wytwarzanie enzymów trawiennych i żółci. Wspomaga pracę wątroby, zapobiega powstawaniu problemów z trawieniem, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego.

Składniki

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia (5ml) zawiera: sok z korzenia rzodkwi czarnej (Raphanus sativus var. niger) 0,7 g, glicerynowo-wodny wyciąg z: ziela karczocha (Cynara scolymus) 150 mg, korzenia mniszka (Taraxacum officinale) 150 mg, korzenia lubczyka ogrodowego (Levisticum officinale) 150 mg, ziela rdestu ptasiego (Polygonum aviculare) 130 mg. Substancje pomocnicze: sorbinian potasu (substancja konserwująca).

Działanie

 • Sok z korzenia rzodkwi czarnej wspomaga wytwarzanie żółci i soków trawiennych oraz ich przepływ.
 • Ziele karczocha korzystnie wpływa na funkcjonowanie wątroby oraz na poziom cholesterolu we krwi.
 • Korzeń mniszka wspomaga wytwarzanie żółci.
 • Ziele rdestu ptasiego wspiera pracę komórek wątroby.
 • Korzeń lubczyka wspomaga trawienie.

Sposób użycia

Doustnie 2 razy dziennie łyżeczka do herbaty ( 2,5ml) po posiłku.
Maksymalna porcja do spożycia w ciągu dnia wynosi 5 ml (2 łyżeczki do herbaty). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zróżnicowaną dietę.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przechowywanie

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci oraz chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni
słonecznych.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: trawienie, układ pokarmowy, poprawa trawienia, wzdęcia, pęcherzyk żółciowy, trzustka, wyciąg ziołowy