Olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno z naturalną witaminą E, (Ekamedica), 250 ml

  • Producent: EKAMEDICA
  • Pojemność: 250 ml
  • Typ: Suplement diety
  • Stan magazynowy: 4
  • £24,99

  • Olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno z naturalną witaminą E, (Ekamedica), 250 ml

Olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno z naturalną witaminą E. Suplement diety.

Zastosowanie

Czarnuszka to roślina, która ma wiele właściwości zdrowotnych, można ją stosować w kuchni, regularne stosowana wpływa pozytywnie na stan organizmu, uzupełniając niedobór witamin i minerałów. Jeśli chcesz wzmocnić działanie czarnuszki, przyjmuj ją w formie oleju – można go dodawać do potraw na zimno, lub przyjmować bezpośrednio.

Składniki

Olej z nasion czarnuszki (Nigella sativa) tłoczony na zimno, witamina E (D-alfa-tokoferol). Wysoka zawartość tłuszczów wielonienasyconych.
Porcja dzienna produktu (5 ml) zawiera:

  • Kwas oleinowy (omega-9)- 1,1 g;
  • Kwas linolowy (omega-6)- 2,59 g;
  • Witamina E- 3,6 mg (30% RWS*).

*RWS – Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).

Sposób użycia

1 łyżeczka (5 ml) raz dziennie. Spożywać wyłącznie na zimno. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. Produkt zawiera 50 sugerowanych
porcji.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć do trzech miesięcy od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: cholesterol, serce, kwasy omega-6, kwasy omega-9, witamina E