Olej z ostropestu tłoczony na zimno, 100% naturalny, (Ekamedica), 100 ml

  • Producent: EKAMEDICA
  • Pojemność: 100 ml
  • Typ: Suplement diety
  • Stan magazynowy: 5
  • £7,99

  • Olej z ostropestu tłoczony na zimno, 100% naturalny, (Ekamedica), 100 ml

Olej z ostropestu 100% naturalny, tłoczony na zimno z naturalną witaminą E. Suplement diety.

Właściwości

Działanie kwasu linolowego (LA):

  • Pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi;

Działanie witaminy E:

  • Pomaga w ochronie przed stresem oksydacyjnym.

Kwas linolowy (LA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystnie działanie kwasu linolowego występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Kwas linolowy i oleinowy są tłuszczami nienasyconymi. Olej z nasion ostropestu stanowi źródło witaminy E, która bierze udział w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Składniki

Olej z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum L. Gaertn.), tłoczony na zimno, w tym witamina E. Suplement diety.
W 100 g oleju znajduje się 24 g kwasu linolowego (omega-6) oraz 56 g kwasu oleinowego (omega-9).

Sposób użycia

1 łyżeczka raz dziennie (5 ml). Porcja dzienna 5 ml zawiera 2,21 mg witaminy E, co stanowi 18% *RWS oraz 2,6 g kwasu linolowego (omega-6) i 1,1 g kwasu oleinowego (omega-9). Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. Spożywać wyłącznie na zimno.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu, w temperaturze do 20°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć do trzech miesięcy od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zachowanie zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia ma duże znaczenie.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: witamina E, suplement, dla dorosłych, cholesterol, serce, kwas linolowy