Rumianek, herbatka ziołowa, (Malwa), 20 torebek

  • Producent: MALWA TEA
  • Pojemność: 20 torebek
  • Typ: Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego
  • Stan magazynowy: 12
  • £2,29

  • Rumianek, herbatka ziołowa, (Malwa), 20 torebek

Herbatka ziołowa Rumianek Malwa pełna zmysłowego ciepła i tajemniczej łagodności, zachwyca subtelnym aromatem i swoistym smakiem. Rumianek dzięki swoim właściwościom jest szeroko wykorzystywany w medycynie naturalnej wspomaga proces trawienia, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, koi zmysły, wycisza umysł, łagodzi niepokój, przywraca równowagę ustroju, oczyszcza i regeneruje skórę, ma wyjątkowe właściwości kojąco-łagodzące.
Wyprodukowana w Polsce na bazie najlepszych surowców, z zachowaniem wymogów certyfikatu Global Quality. Za produkcję odpowiada nowoczesna firma rodzinna, która od ponad 30 lat zajmuje sie produkcją herbat bazujących na naturalnych składnikach, pochodzących z kontrolowanych plantacji w Polsce oraz za granicą. O jakości produktów Malwa decyduje zarówno zgrany zespół ludzi, jak również jeden z nowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce.

Składniki

Koszyczek rumianku 100% (chamomillae anthodium).

Sposób przygotowania

Umieścić torebkę w filiżance, zalać świeżo zagotowaną wodą (200 ml),  po czym przykryć. Intensywność naparu zależy od czasu parzenia, bu uzyskać wyrazisty smak o mocnym ziołowym aromacie herbatki, czas parzenia powinien wynosić od 8 do 10 minut.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: herbata, herbatka ziołowa, trawienie, układ pokarmowy, regeneracja, na skórę