Pasta do zębów, Lacalut Aktiv, 75 ml + płyn do płukania jamy ustnej 50 ml gratis

  • £6,29

  • Pasta do zębów, Lacalut Aktiv, 75 ml + płyn do płukania jamy ustnej 50 ml gratis

Pasta Lacalut Aktiv polecana jest do codziennej higieny jamy ustnej i zębów, w szczególności u osób borykających się z problemami dziąseł oraz objawami chorób przyzębia, w tym paradontozy.
Zawarty w paście do zębów mleczan glinu zmniejsza krwawienie dziąseł oraz działa ściągająco i przeciwzapalnie. Dodatkowo pozwala na ochronę zębów przed tworzeniem się kamienia. Chlorheksydyna wykazuje działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne, szczególnie w kontakcie z bakteriami próchnicotwórczymi. W walce z próchnicą pomaga również obecny w produkcie fluorek glinu. Bisabolol w połączeniu z alantoiną wykazują działanie łagodzące na stany zapalne dziąseł. Dodatkowo alantoina wspiera także procesy ich regeneracji.

1. Lacalut Aktiv, pasta do zębów, 75 ml

Zastosowanie

Codzienne mycie zębów u dorosłych oraz dzieci.
Ochrona przed krwawieniem dziąseł, próchnicą i paradontozą.

Składniki

Aqua, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Hydrated Silica, Silica, Poloxamer 188, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Aluminum Lactate (mleczan glinu), Titanium Dioxide, Allantoin (alantoina), Aluminum Fluoride (fluorek glinu), Chlorhexidine Digluconate (chlorheksydyna), Sodium Saccharin (sacharynian sodu), Bisabolol, Limonene.

Sposób użycia

Szczotkuj zęby pastą Lacalut Aktiv 2 razy dziennie przez około 2-3 minuty.
U dzieci poniżej 6 roku życia zaleca się stosowanie niewielkiej ilości pasty (wielkości ziarenka grochu).
Pasta może być stosowana przez kobiety w ciąży.

2. Lacalut Aktiv, płyn do płukania jamy ustnej, 50 ml gratis

Płyn do płukania jamy ustnej Lacalut® Aktiv jest gotowym do stosowania produktem przeznaczonym do higieny jamy ustnej i zębów jako doskonałe uzupełnienie codziennego szczotkowania. Preparat może być stosowany przez dzieci oraz osoby dorosłe, w tym używające protez zębowych oraz noszące aparaty ortodontyczne.
Płyn pozwala na skuteczną ochronę przed tworzeniem się kamienia nazębnego, jak również przed stanami zapalnymi dziąseł. Kompozycja aktywnych składników zawartych w produkcie pomaga zmniejszyć ilość płytki nazębnej, chroniąc dodatkowo przed krwawieniem dziąseł oraz rozwojem próchnicy. Bisabolol pomaga łagodzić stany zapalne dziąseł, a olejki eteryczne pozostawiają uczucie świeżości.
Lacalut® Aktiv płyn do płukania jamy ustnej może być stosowany przed lub po myciu zębów. W pierwszym przypadku stosowanie produktu pomaga likwidować osad bakteryjny, który przyczyna się do rozwoju parodontozy i próchnicy. Stosowanie płynu bezpośrednio po szczotkowaniu zębów lub w ciągu dnia hamuje tworzenie się kamienia nazębnego.

Zastosowanie

Uzupełnienie codziennej pielęgnacji jamy ustnej i zębów.
Ochrona przed krwawieniem dziąseł, próchnicą i paradontozą.

Składniki

Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Aroma, Aluminum Lactate (mleczan glinu), Zinc Sulfate, Chlorhexidine Digluconate (chlorheksydyna), Potassium Acesulfame, Propylene Glycol, Limonene. Zawiera Bis(hydroxyethyl)aminopropyl-N-hydroxyethyloctadecylamin-dihydrofluorid (aminofluorek).

Sposób użycia

Intensywnie płucz jamę ustną porcją około 10 ml preparatu przez około 30 sekund, a następnie wypluj.
Po zastosowaniu nie płukać jamy ustnej wodą.
Płyn może być stosowany przez dzieci od 6 roku życia, jeżeli opanowały czynność płukania.


Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: higiena jamy ustnej, ochrona dziąseł, białe zęby, problemami dziąseł, objawy chorób przyzębia, paradontoza