Borowina w żelu z rozmarynem i arniką do masażu, (BingoSpa), 120 g

  • Producent: BINGOSPA
  • Pojemność: 120 g
  • Typ: Kosmetyki
  • Stan magazynowy: 2
  • £12,59

  • Borowina w żelu z rozmarynem i arniką do masażu, (BingoSpa), 120 g

Borowina to jedna z bardziej znanych, o szerokim zastosowaniu roślin leczniczych. Bogata w sole minerale, fulwokwasy, kwasy huminowe, bituminy i aminokwasy posiada działanie przeciwzapalnie, regenerujące, nawilżające, antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne. Wpływają stymulująco na przemianę materii, dotleniają tkanki. Borowiny to także bogactwo substancji czynnych biologicznie jak enzymy, antybiotyki oraz niewielkie ilości substancji typu hormonalnego.

Borowina nie tylko leczy, ale również doskonale pielęgnuje skórę - przeciwdziała przedwczesnemu jej starzeniu się i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata.  Poprawia jędrność skóry, która staje się napięta i gładka.

Rozmaryn  działa pobudzająco na układ nerwowy i krwionośny. Ma też właściwości rozkurczające bakterio i wirusobójcze. Surowcem leczniczym są liście rozmarynu. Zawierają one olejek eteryczny, garbniki i flawonoidy.

Arnika dzięki olejkom oraz flawonoidom działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie oraz dezynfekująco.
Masaż Borowiną w żelu rozmarynem i arniką BingoSpa oprócz nasycenia skóry cennymi substancjami odżywczymi, pozostawia na długo uczucie błogiego ciepła przenikającego całe ciało.

W borowinie żelu BingoSpa zastosowano ekstrakt  borowinowy, który gwarantuje maksymalne wyizolowanie wszystkich substancji czynnych z borowiny z zachowaniem jej właściwości terapeutycznych.
Ekstrakt borowinowy to esencja tego co w borowinie najcenniejsze i wartościowe.

Zastosowanie

Pielęgnacja skóry - regeneracja i nawilżanie.

Sposób użycia

Żelem masować wybrane części ciała do osiągnięcia uczucia ciepła. Ilość aplikowane żelu dostosować do indywidualnych wymagań. Nie stosować na podrażnioną, obtartą lub zranioną skórę oraz błony śluzowe.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: do ciała, do masażu, borowina do ciała, pielęgnacja skóry, napięta i gładka skóra, żel z borowiny