Arthreo Free, (ActivLab), 60 kapsułek

  • Producent: UNIPRO
  • Pojemność: 60 kapsułek
  • Typ: Suplement diety
  • Stan magazynowy: 8
  • £9,49

  • Arthreo Free, (ActivLab), 60 kapsułek

ACTIVLAB Arthreo Free to unikalna kompozycja trzech aktywnych składników wspomagających prawidłowe funkcjonowanie stawów, chrząstek stawowych oraz ścięgien. Te składniki to:

  • Glukozamina to podstawowy składnik tzw. mazi stawowej. Wspiera odbudowę chrząstki stawowej, wzmacnia i uelastycznia jej strukturę, wpływa na sprawniejsze funkcjonowanie aparatu ruchowego,
  • Chondroityna, obok glukozaminy, jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej. Zwiększa syntezę proteoglikanów, wchodzących w skład substancji pozakomórkowej w chrząstce. Chrząstka amortyzuje siły oddziałujące na układ ruchu, umożliwia i ułatwia wykonywanie pełnego zakresu ruchów,
  • Witamina C wpływa na wytwarzanie oraz zachowanie kolagenu, chroni organizm przed wolnymi rodnikami powodującymi uszkodzenia m. in. w chrząstce stawowej.

ACTIVLAB Arthreo Free to preparat dla dorosłych kobiet i mężczyzn wzmacniający i regenerujący tkankę kostną oraz aparat ruchowy, doskonały także jako profilaktyka w różnego rodzaju przeciążeniach stawów, kości oraz ścięgien.

Składniki

Siarczan glukozaminy - 2KCl, siarczan chondroityny, substancja przeciwzbrylająca E470b, witamina C (kwas l-askorbinowy), składniki otoczki: żelatyna, barwnik (E171, E132).

Sposób użycia

4 kapsułki dziennie, najlepiej po 1 kapsułce z posiłkami. Dla osiągnięcia maksymalnego efektu zaleca się stosowanie w okresie ciągłym przez 7-8 tygodni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: kości, stawy, ścięgna, dla sportowców, kolagen, glukozamina