Sedivitax, herbata ziołowa, 20 saszetek

 • £12,59

 • Sedivitax, herbata ziołowa, 20 saszetek

Herbata Sedivitax została stworzona z myślą o wspomaganiu snu i poprawy jego jakości. Może być także stosowana w ciągu dnia, w celu zmniejszenia napięcia i odprężenia. To podwójne działanie jest niezwykle istotne dla uzyskania snu fizjologicznego, który nadchodzi, gdy organizm jest w stanie utrzymać zrównoważony stan spokoju, również w ciągu dnia, tak aby wieczorem być gotowym do nocnego odpoczynku. Każda pojedyncza torebka wykonana jest z wykorzystaniem opatentowanego systemu zamknięcia 'wiązanego', dzięki któremu nie ma potrzeby użycia kleju i metalowej zszywki. W celu lepszego zachowania cech organoleptycznych i właściwości ziół każda torebka pakowana jest oddzielnie w papierowe saszetki zapobiegające utracie aromatu.

Zawarta w składzie męczennica pomaga spokojnie poradzić sobie ze stresem, wspiera odprężanie i poprawia komfort snu. Melisa pomaga uzyskać komfort emocjonalny w sytuacjach stresowych, wspiera spokój i pomaga zasnąć. Korzeń lukrecji pomaga zachować spokój psychiczny. 

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki ułatwiające sen.

Zalecane spożycie

 • 1 filiżanka herbaty wieczorem. 
 • Jesli istnieje taka potrzeba, zaleca się wypicie 1 filiżanki herbaty rano, w celu złagodzenia napięcia w ciągu dnia i uzyskania uczucia relaksu. 
 • Jedna torebka wystarcza na zaparzenie jednej filiżanki herbaty. 
 • Torebkę umieścić w filiżance/kubku i zalać ok. 200ml wrzącej wody. 
 • Pozostawić do zaparzenia pod przykryciem (aby zapobiec utracie substancji lotnych) przez 5-7 minut. 

Składniki

Męczennica (Passiflora incarnata) liście*, melisa (Melissa officinalis) liście*, rumianek (Chamomilla recutita) kwiaty*, lukrecja (Glycyrrhiza glabra) korzeń*, rumianek (Chamomilla recutita) liofilizowany ekstrakt z kwiatów*, pomarańcza naturalny aromat wraz z innymi naturalnymi aromatami, męczennica (Passiflora incarnata) liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt z liści* (Passiflò2-LMF).

*składnik ekologiczny

1 torebka zawiera**

 • męczennica liście (mianowany na zawartość flawonoidów całkowitych wyrażonych jako vitexin 2,5%) 425mg, męczennica liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt z liści (Passifló2-LMF) (mianowany na zawartość flawonoidów całkowitych wyrażonych jako vitexin 8%) 30mg, melisa liście 420mg, rumianek kwiaty 400mg, rumianek liofilizowany ekstrakt z kwiatów 45mg.

**wskazane ilości dotyczą składników czynnych zawartych w jednej torebce, a nie w zaparzonej herbacie.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, chronić przed światłem.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: pobudzenie nerwowe, niepokój, lek uspokajający, działanie uspokajające, trudności z zasypianiem