Colilen IBS, 60 kapsułek

  • £32,59

  • Colilen IBS, 60 kapsułek

Colilen IBS jest zalecany w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, charakteryzującego się bólem, wzdęciem, uczuciem rozpierania i dyskomfortem w okolicy brzucha, któremu towarzyszyć mogą zmiany konsystencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki lub na przemian). Colilen IBS, dzięki swojemu mechanizmowi ochronnemu, zmniejsza stopniowo dolegliwości jelitowe.

Skład

ActiMucin - opatentowany roślinny kompleks molekularny z żywic (z kadzidłowca), polisacharydów (z aloesu) i polifenoli (z rumianku i melisy), mianowany na zawartość żywic ≥ 18%; kumin; celuloza mikrokrystaliczna; olejek eteryczny z kopru włoskiego. 

Kapsułka wyprodukowana z polisacharydów pochodzenia roślinnego.

Działanie

Roślinny kompleks molekularny ActiMucin tworzy cienką warstwę ochronną na powierzchni błony śluzowej jelit, która w sposób mechaniczno-fizyczny chroni nabłonek przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi, takimi jak: toksyny, pasożyty, bakterie i wirusy. 

Przeznaczenie produktu

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży powyżej 8 roku życia, cierpiących na zespół jelita drażliwego (IBS).

Stosowanie produktu

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek 3 razy dziennie, przed lub między posiłkami. W zależności od intensywności zaburzeń leczenie kontynuować przez 2-6 tygodni. 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. 

Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i przechowywanego w prawidłowy sposób. 

Uwagi i środki ostrożności

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Przechowywać z dala od źródeł ciepła i światła. 

Ciąża i karmienie piersią

Wyrób przeciwwskazany w okresie ciąży i karmienia piersią. 

Stosowanie u dzieci i młodzieży

Kapsułki można podawać dzieciom i młodzieży powyżej 8 roku życia.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: ból brzucha, wzdęcia, niestrawność, zespół jelita nadwrażliwego