Blizan, rolka do aplikacji i masowania, żel silikonowy na blizny, roll-on, 15ml Termin ważności 10.01.2021

  • Producent: ARTESPHARM
  • Model: 15 ml
  • Typ: Wyrób medyczny
  • Stan magazynowy: 6
  • £8,99
  • £8,79

  • Blizan, rolka do aplikacji i masowania, żel silikonowy na blizny, roll-on, 15ml   Termin ważności 10.01.2021

Blizan roll on to hipoalergiczny przeźroczysty, szybko wysychający preparat.

Szybko schnący preparat do leczenia blizn różnego pochodzenia. Zmiękcza, uelastycznia, wygładza bliznę, poprawia jej wygląd, niweluje świąd i uczucie napięcia. Łatwo się rozprowadza, po wyschnięciu nie brudzi ubrań. Nie klei się.

Zastosowanie

Bliznowce (keloidów), blizny przerostowe, po operacyjnych plastycznych i chirurgicznych, pooparzeniowe, pourazowe, po zabiegach terapii laserowej, po cesarskim cięciu, rozstępy powstałe w wyniku ciąży, zmian wagi lub okresów szybkiego wzrostu podczas dojrzewania, blizny potrądzikowe.

Sposób użycia

Stosować na skórę bezpośrednio na bliznę.

Składniki

Mieszanina polisiloksanów.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku podrażnienia. Nie stosować na zranioną skórę, otwarte rany i blizny, które nie uległy całkowitemu wygojeniu. Nie stosować na błony śluzowe oraz w bliskiej okolicy oczu. Nie stosować równocześnie z innymi preparatami i lekami nałożonymi w miejsce aplikacji.

Ważne wskazówki

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: blizny, gojące, łagodzące, regenerujące, żel silikonowy