Help4Skin Gojenie Pęknięć Skóry, plaster w żelu wspomagający gojenie, 7 ml

  • Producent: POLPHARMA
  • Pojemność: 7 ml
  • Typ: Wyrób medyczny
  • Stan magazynowy: 6
  • £13,49

  • Help4Skin Gojenie Pęknięć Skóry, plaster w żelu wspomagający gojenie, 7 ml

Plaster w żelu Help4Skin Gojenie pęknięć skóry zmniejsza ból i wspomaga proces gojenia. Dzięki specjalistycznej technologii po nałożeniu żelu na pękniętą skórę powstaje elastyczna i przezroczysta warstwa ochronna odporna na działanie wody, która szybko wysycha. Warstwa ta wspomaga leczenie pęknięć skóry spowodowanych działaniem czynników zewnętrznych, zmniejsza ból, zapobiega ponownemu otwarciu rany i wspomaga proces gojenia. Formuła plastra w żelu Help4Skin Gojenie pęknięć skóry została wzbogacona o witaminę E - doskonały przeciwutleniacz, który sprzyja regeneracji skóry. Olej rycynowy o działaniu zmiękczającym oraz zwiększa sprężystość warstwy ochronnej. 

Zastosowanie

Wspomaganie leczenia drobnych pęknięć skóry, spierzchniętej skóry stóp i dłoni oraz skaleczeń.

Sposób użycia

Umyć i osuszyć ranę, aż przestanie krwawić. Nałożyć produkt odpowiednią szpatułką, równomiernie pokrywając ranę oraz obszar wokół rany. Pozostawić do wyschnięcia na kilka sekund. Aplikować 2-3 razy dziennie, jeżeli to konieczne, aż do całkowitego wyleczenia rany. Aby usunąć istniejącą warstwę, wystarczy ponownie nałożyć na nią odrobinę produktu, Po użyciu dokładnie zamknąć butelkę.

Składniki

Alkohol denat., alkohol izopropylowy, hydroksypropyloceluloza, nitroceluloza, octan etylu, octan tokoferylu, olej rycynowy.

Przeciwwskazania

Nie aplikować na rany krwotoczne, zakażone rany, oparzenia, błony śluzowe (wargi, odbyt), piersi, okolice oczu. Nie używać w przypadku stwierdzonego uczulenia na jakikolwiek składnik produktu.

Ważne wskazówki

Jeżeli nie ma przeciwwskazań, produkt można również stosować do leczeń niewielkich pęknięć skóry powstałych w wyniku stopy cukrzycowej.

Ostrzeżenia

Nie używać produktu u dzieci poniżej 6 roku życia. Aplikować na niewielkie rany miejscowe. Po zastosowaniu może być odczuwalne delikatne i krótkotrwałe pieczenie, które po chwili ustępuje. W przypadku pojawienia się zaczerwienienia po zastosowaniu produkty należy przerwać jego stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Nie połykać. Nie stosować produktu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Nie stosować produktu, jeżeli opakowanie jest otwarte lub uszkodzone. Produkt wysoce łatwopalny. Produkt działa drażniąco na oczy. Przechowywać w chłodny, suchym miejscu z dala od źródeł ciepła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodatkowe informacje

Produkt zużyć w tracie 6 miesięcy od momentu otwarcia opakowania.
Wystarcza na 80 aplikacji.
Produkt wyposażony w zatyczkę bezpieczeństwa.
Butelka 7ml ze szpatułką ułatwiającą aplikację.
Trzymać z dala od promieni słonecznych.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: rany, podrażnienia, otarcia, chłodzące, gojące, regenerujące, dla dzieci, oparzenia, pęknięcia skóry, spierzchnięta skóra, problemy skórne