Wybielająca pasta do zębów i koron, Supersmile Rosewater Mint, 119 g

  • £25,99

  • Wybielająca pasta do zębów i koron, Supersmile Rosewater Mint, 119 g

Supersmile Rosewater Mint to profesjonalna, najskuteczniejsza i najszybciej wybielająca pasta do zębów. Amerykański HIT! Pasta Supersmile powstała po to, aby w tempie błyskawicznym a jednocześnie bezpiecznie wydobyć w całości naturalną biel Twoich zębów.
Skutecznie wybieli nie tylko zęby naturalne, ale również te podatne na przebarwienia czyli po wybieleniu, po leczeniu ("z plombami") oraz uzupełnienia protetyczne (tj. korony, mosty, licówki itp). Pasta Supersmile jest tak skondensowana, że potrzebujesz jedynie odrobiny preparatu rozmiaru ziarenka grochu. Jest więc niezwykle wydajna. Już po kilku zastosowaniach poczujesz istotną różnicę względem dotychczas używanych past.
Wybielającą pastę do zębów Supersmile opatentował światowej sławy lekarz Irwin Smigel, który został uznany za ojca stomatologii estetycznej.
Produkt wolny od glutenu, siarczanów i krzemionki.
Supersmile jest bezpieczna dla szkliwa, współczynnik ścieralności RDA wynosi jedynie 62.
Właściwości

  • WYBIELA: formuła CALPROX® bezpiecznie i bezproblemowo usuwa przebarwienia z powierzchni zębów spowodowane spożywaniem kawy, herbaty, czerwonego wina, paleniem papierosów oraz inne zabrudzenia bez materiałów ściernych i innych szorstkich materiałów. Supersmile jest także polecana do utrzymania blasku wybielonych już zębów w gabinecie dentystycznym. Przywraca wypełnieniom, koronom, mostom i licówkom pierwotną biel
  • ODŚWIEŻA: wodorowęglan sodu działa bakteriobójczo i zapewnia świeży oddech
  • WZMACNIA: połączenie wapnia, fosforanów i magnezu remineralizuje szkliwo zębów
  • CHRONI przed próchnicą za pomocą jonów fluorowych

Sposób użycia

W celu osiągnięcia lepszego efektu, profesjonalną wybielającą pastę do zębów firmy Supersmile należy nakładać na suchą szczoteczkę. Myj zęby Pastą Supersmile dwa razy dziennie, wykonując energiczne, koliste ruchy , nie dociskając zbyt mocno szczoteczki do zębów. Wysoko skoncentrowana formuła pasty pozwala na używanie niewielkiej ilości preparatu (wydajna tubka). Nałóż na główkę szczoteczki ilość pasty wielkości ziarnka grochu. Po dwóch minutach szczotkowania przepłucz usta ciepłą wodą.
Zwróć uwagę na świeży oddech, białe zęby i uczucie świeżości. Twoje dziąsła będzie przechodził dreszcz. Twoje zęby będą czuły się tak, jakbyś zafundował im profesjonalne czyszczenie.

Skład

Aktywny składnik: Sodium Monofluorophosphate (0.14% jonów fluorkowych)
Inne składniki: Water, Sorbitol, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Sodium Bicarbonate, Calcium Carbonate, Titanium Dioxide, Cellulose Gum, Calprox®, Sodium Perborate, Flavor, Corn Starch, Magnesium Carbonate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Saccharin.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować