Alfa Ortho Retainer Time, pasta do zębów po zdjęciu aparatu ortodontycznego, 75 ml Najlepiej zużyć przed końcem 08.2021

  • Producent: BHZ ATOS
  • Pojemność: 75 ml
  • Typ: Kosmetyk
  • Stan magazynowy: 3
  • £11,49
  • £11,29

  • Alfa Ortho Retainer Time, pasta do zębów po zdjęciu aparatu ortodontycznego, 75 ml   Najlepiej zużyć przed końcem 08.2021
Alfa Ortho Retainer Time pasta do zębów do używania po zdjęciu aparatu ortodontycznego.
Po terapii aparatem ortodontycznym, zęby przez jakiś czas mają skłonność do nadwrażliwości. Możliwe jest też pojawienie się ran, próchnicy i nieprzyjemnego zapachu z ust wskutek utrudnionej higieny zębów w okresie noszenia aparatu. Innym częstym problemem jest kamień nazębny którego usuwanie podczas noszenia aparatu jest bardzo utrudnione.
Pasta Alfa Ortho Retainer Time posiada skład dobrany właśnie pod kątem zapobiegania i łagodzenia możliwych powikłań i problemów po zdjęciu aparatu: posiada składniki antybakteryjne, zwalczające kamień nazębny, odświeżające (triclosan, ksylitol) i łagodzące ewentualne zranienia i podrażnienia (kazeina, monofluorofosforan sodu, witamina E)
Pasta nie tylko chroni zęby przed powikłaniami ale też przyspiesza ich remineralizację i wzmacnia je tak aby jak najbardziej skrócić okres w którym są one szczególnie wrażliwe.

Zastosowanie

Alfa Ortho to pierwszy na świecie kompleksowy system pielęgnacyjny do higieny jamy ustnej dla osób noszących aparaty ortodontyczne. Produkty Aptecznej serii Alfa Ortho zostały stworzone tak, aby mogły towarzyszyć osobie z aparatem ortodontycznym od pierwszego do ostatniego dnia leczenia, a następnie przez okres retencyjny (po zdjęciu aparatu).

Skład

Wszystkie produkty z systemu Alfa Ortho zawierają w swoim składzie wyciąg z szałwii (salvia officinalis extract), która od czasów starożytności znana jest jako roślina lecznicza o wszechstronnym zastosowaniu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować