VersicSet zestaw, Versic + Capitis Duo, emulsja i szampon, 110 ml + 110 ml

  • Producent: LEFROSCH
  • Pojemność: 1 zestaw
  • Typ: Kosmetyk
  • Stan magazynowy: 13
  • £26,79

  • VersicSet zestaw, Versic + Capitis Duo, emulsja i szampon, 110 ml + 110 ml
Lefrosch VersicSet zawiera:
Lefrosch Versic, Emulsja przeciwgrzybiczo-złuszczająca, 110ml:
Versic dzięki zawartości ketokonazolu oraz rezorcyny działa przeciwgrzybiczo i złuszczająco. Równoczesne zastosowanie substancji hamującej rozwój zakażenia grzybiczego ze składnikiem powodującym powierzchowną eksfoliację zwiększa szybkość i skuteczność działania preparatu. Nowoczesna formuła emulsji pozwala ją stosować z zachowaniem wysokiego komfortu użycia.

Wskazania

Łupież pstry, powierzchowne grzybice skóry wymagające równoczesnej powierzchownej eksfoliacji.

Sposób użycia

Emulsję stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przez 7-10 dni. Emulsji Versic nie należy zmywać - pozostawić na skórze do wchłonięcia. W przypadku łupieżu pstrego wskazane jest równoczesne zastosowanie szamponu zawierającego ketokonazol do mycia głowy (codziennie przez 7-10 dni) oraz powtórzenie aplikacji Versic+ szampon przez 4 kolejne dni po miesiącu i dwóch miesiącach. Takie postępowanie zmniejsza szansę ponownego wystąpienia objawów łupieżu pstrego.

Główne składniki

Pirokton olaminy, kwas mlekowy.
 
Lefrosch Capitis Duo, Szampon przeciwłupieżowy i przeciwgrzybiczy, 110ml:
Capitis Duo jest szamponem o działaniu przeciwłupieżowym i przeciwgrzybiczym. Dzięki zawartości dwóch substancji o działaniu przeciwgrzybiczym (ketokonazol oraz siarczek selenu) powiększono zakres skuteczności działania szamponu.

Wskazania

Łupież skóry głowy, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież pstry - wspomagająco.

Sposób użycia

Szampon, w przypadku łupieżu lub łojotokowego zapalenia skóry głowy należy stosować codziennie przez 7-10 dni a następnie 2 razy w tygodniu przez 3 tygodnie. W przypadku łupieżu pstrego, w celu eliminacji zakażenia w obrębie skóry owłosionej głowy, szampon należy stosować przez 7-10 dni a następnie przez 4 kolejne dni po miesiącu 
i dwóch miesiącach. Nakładać na zwilżone włosy, równomiernie rozprowadzić na całej powierzchni skóry głowy. Pozostawić na skórze przez 5 minut i spłukać wodą. 

Główne składniki

Prokton olaminy, siarczek selenu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: łupież pstry, grzybica, łojotokowe zapalenie skóry