Chusteczki nawilżane na bazie wody i ekstraktu z grejpfruta, 72 sztuki

  • Producent: ALG PHARMA
  • Model: 72 sztuki
  • Typ: Kosmetyki
  • Stan magazynowy: 16
  • £5,29

  • Chusteczki nawilżane na bazie wody i ekstraktu z grejpfruta, 72 sztuki

Chusteczki nawilżane składające się z jedynie 4 naturalnych składników. Zostały one stworzone z myślą o pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci nie tylko podczas przewijania pieluszki, ale także na pikniku czy spacerze. Ich hipoalergniczna formuła znacząco minimalizuje ryzyko alergii czy skłonności do podrażnień.
Tymi 4 naturalnymi składnikami są wysokiej jakości, ultraczysta woda (uzyskiwana w procesie demineralizacji odwróconą osmozą), a także ekstrakt z pestek grejpfruta, nawilżająca gliceryna i naturalna witaminą C. Wszystkie składniki, połączone razem delikatnie oczyszczają i wygładzają wrażliwą skórę Twojego dziecka.

Składniki

Woda, ekstrakt z pestek grejfruta, gliceryna*, kwas askorbinowy* (witamina C).
Aqua (Water), Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Glycerin*, Ascorbic Acid*.

* Gliceryna i kwas askorbinowy są naturalnymi składnikami ekstraktu z pestek grejfruta. Nie zostały one dodane w sposób sztuczny.

Składniki aktywne:
    woda
    ekstrakt z pestek grejpfruta

W celu optymalnego użytkowania produktu zapoznaj się z poniższymi wskazówkami:
    Produkt pakowany sterylnie – przechowuj tyko w oryginalnym opakowaniu.
    Po otwarciu zużyj w przeciągu miesiąca.
    Przechowuj z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.
    Dzięki temu, że nasze chusteczki nie zawierają żadnych substancji chemicznych wiążących wodę, jej nadmiar po jakimś czasie może znaleźć się na dnie opakowania. Jeśli tak się stało, odwróć opakowanie do góry nogami, aby woda mogła wrócić tam.

Środowisko

Chusteczki nie są biodegradowalne, ale producent zapewnił nas, że będą szukać takiej włókniny do użycia. Póki co obecna włóknina pochodzi z terenu UE. Opakowanie zostało pokryte laminatem wodnym. Zakład produkujący chusteczki jest pod stałą kontrolą WIOŚ-u i ostatnia kontrola w 2017 roku nie wykazała negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Wyprodukowano w Polsce!!!


Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować