Test SwimCount, test płodności dla mężczyzn, ruchliwość plemników, 1 sztuka

  • £89,99

  • Test SwimCount, test płodności dla mężczyzn, ruchliwość plemników, 1 sztuka

Test jest przeznaczony do użytku domowego. Mierzy stężenie plemników w ejakulacie, które mogą się poruszać (znane jako ruchliwość plemników). Ruchliwość plemników jest kluczowym czynnikiem zapłodnienia. SwimCount to pierwszy na świecie profesjonalny test jakości nasienia, który spełnia wymogi klinik in vitro oraz daje w pełni wiarygodny wynik porównywany z wynikiem badania nasienia w laboratorium. 100% zgodny wynik testu SwimCount w porównaniu z badaniem nasienia w laboratorium metodą CASA (najdokładniejsza analiza nasienia wspomagana systemem komputerowym).

Zastosowanie

Problem z zajściem w ciążę (starania trwają więcej niż 12 miesięcy), planowanie rozpoczęcia starań się o dziecko, sprawdzenie płodności, antykoncepcja u mężczyzn (po zabiegu wazektomii).

Sposób użycia

3 poziomy wyniku zgodne z rekomendacjami WHO. Intensywność zabarwienia wskazuje na poziom: niski nieprawidłowy poniżej 5mln ruchliwych plemników na 1ml nasienia, średni (prawidłowy) od 5 do 20mln ruchliwych plemników na 1ml nasienia, wysoki (prawidłowy) powyżej 20 mln ruchliwych plemników na 1ml nasienia.

Zestaw zawiera

- urządzenie SwimCount, przyrząd do mierzenia nasienia,
- kubek do pobrania nasienia,
- instrukcja użycia.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: testy diagnostyczne, testy płodności, stężenie plemników