Vizik, podrażnione, zaczerwienione oczy, krople do oczu, 10 ml

  • £9,29

  • Vizik, podrażnione, zaczerwienione oczy, krople do oczu, 10 ml

Sterylne krople do oczu Vizik na podrażnione i zaczerwienione oczy. Szybko łagodzą podraznienia i przynoszą ulgę.

Skład

Dekspantenol, karbomer, bezwodny kwas cytrynowy, sorbitol, woda wysokooczyszczona.

Zastosowanie

Zmniejszają zaczerwienienie oczu, łagodząc objawy. Na powierzchni rogówki oka tworzą przezroczystą, lepką barierę ochronną. Zawarty w leku deksapantenol nawilża, pielęgnuje oko i wspiera procesy regeneracyjne rogówki. Karbomer osłania nabłonek rogówki, tworzy barierę ochronną.

Sposób użycia

Zakraplać 1 kroplę do worka spojówkowego 3-5 razy dziennie, poprzez mocne, dłuższe naciśnięcie (3+4). Powoli zamknąć oczy, aby umożliwić równomierne rozprowadzenie płynu na powierchni oka.

Przeciwwskazania

Nie używać preparatu z przypadku pęknięcia pierścienia zabezpieczającego nakrętkę lub uszkodzenia butelki. Nie dotykać do oczu kroplomierzem. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników, w przypadku infekcji lub uszkodzenia rogówki. Jeśli stosujesz inne krople/maści do oczu, odczekaj około 15 minut. Po aplikacji może wystąpić chwilowe rozszerzenie źrenic i niewyraźne widzenie. W takim przypadku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn będących w ruchu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: podrażnione oko, podrażnione oczy, zaczerwienione oko, ulga dla oka, ulga dla oczu