Vizik, zmęczone, suche oczy, krople do oczu, 10 ml

  • £9,29

  • Vizik, zmęczone, suche oczy, krople do oczu, 10 ml

Sterylne krople do oczu Vizik na zmęczone i suche oczy nie zawierają konserwantów. Na powierzchni rogówki oka tworzą przezroczystą barierę ochroną. Krople zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który występuje w strukturach zdrowego oka ludzkiego.

Skład

Hialuronian sodu w postaci soli sodowej 0,015%, karbomer 981, gliceryna, woda wysokooczyszczona.

Zastosowanie

Nawilżają powierzchnię oka chroniąc ją przed długotrwałym dyskomfortem wywołanym przez: czynniki mechaniczne: np. powstałe podczas noszenia twardych lub miękkich soczewek kontaktowych lub podczas diagnostyki okulistycznej, drażniące czynniki środowiskowe: klimatyzację, wiatr, chłód, suchość lub powietrze zanieczyszczone np. dymem papierosowym, zmęczenie oczu spowodowane przez długotrwałe wytężanie wzroku, np. przy ekranie komputera, mikroskopem lub podczas długotrwałej eksploatacji pojazdów silnikowych.

Sposób użycia

Zakraplać 1 kroplę do worka spojwkowego 3-5 razy dziennie, poprzez mocne, dłuższe naciśnięcie (3+4). Powoli zamknąć oczy, aby umożliwić równomierne rozprowadzenie płynu na powierchni oka.

Przeciwwskazania

Nie używać preparatu z przypadku pęknięcia pierścienia zabezpieczającego nakrętkę lub uszkodzenia butelki. Nie dotykać do oczu kroplomierzem. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników, w przypadku infekcji lub uszkodzenia rogówki. Jeśli stosujesz inne krople/maści do oczu, odczekaj około 15 minut. Po aplikacji może wystąpić chwilowe rozszerzenie źrenic i niewyraźne widzenie. W takim przypadku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn będących w ruchu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: zmęczone oczy, suche oczy, nawilżanie, ulga dla oka, ulga dla oczu