Visaxinum Med, żel, 8g

  • Producent: ADAMED
  • Model: 8 g
  • Typ: Wyrób medyczny
  • £6,99

Produkt niedostępny
  • Visaxinum Med, żel, 8g

Visaxinum med jest dermatologicznym hydrożelem przeznaczonym do stosowania na skórze ze skłonnością do trądziku. Formuła wyrobu medycznego oparta jest na bazie fizycznej aktywności osmotycznej. Produkt stwarza warunki niekorzystne dla kolonizacji gruczołów łojowych przez Probionibacterium acnes, co zapobiega rozwojowi stanów zapalnych i rozprzestrzenianiu się bakterii. Dodatkowo przyczynia się do redukcji uczucia suchości skóry- odpowiednio ją nawilżając.

Zastosowanie

Do stosowania na skórę ze skłonnością do trądziku.

Sposób użycia

Nanieść żel na powierzchnię skóry, lekko wmasowując. Pozostawić do wchłonięcia. Czynność powtarzać 2 do 3 razy dziennie.

Składniki

Glikol oktylenowy, glikol polietylenowy, glicerol, karbomer, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

Przeciwwskazania

Nie stosować wyrobu w połączeniu z innymi produktami o podobnym zastosowaniu. Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności.

Ważne wskazówki

Unikać kontaktu z oczami.
Nie stosować na rany.
Po otwarciu opakowania okres ważności nie ulega zmianie, pod warunkiem, że po każdorazowym użyciu wyrobu opakowanie jest ponownie szczelnie zamknięte.
Płynna konsystencja żelu nie jest wadą wyrobu.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła.

Ostrzeżenia

Podczas nanoszenia wyrobu może towarzyszyć uczucie ściągania.

Dodatkowe informacje

Tylko do użytku zewnętrznego.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: trądzik, problemy skórne, stan zapalny skóry