DuoLife ProCholterol, 60 kapsułek

  • Producent: DUOLIFE
  • Model: 60 kapsułek
  • Typ: Suplement diety
  • Stan magazynowy: 5
  • £42,39

  • DuoLife ProCholterol, 60 kapsułek

Suplement diety ProCholterol to bogate źródło naturalnych substancji pozwalających utrzymać na optymalnym poziomie cholesterol, wykazując działanie ochronne na układ krążenia, żyły oraz serce. Jest niezastąpiony dla osób borykających się z problemami naczyniowo-krążeniowymi. Regulując gospodarkę lipidową oraz ułatwiając rozkładanie tłuszczu w organizmie, chroni przed odkładaniem się go w ściankach naczyń.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu.

Zalecane spożycie

1-2 kapsułki dziennie.

Składniki

Ekstrakt z owoców amli 5:1 (Phyllanthus emblica L.), ekstrakt z czosnku 10:1 (Allium Stavium L.), ekstrakt z czerwonego ryżu fermentowany na drożdżach, w tym monakolina K 3%, ProCholterol (zastrzeżona formuła; błonnik lipofilny z liści kaktusa), ekstrakt z korzenia Gynostemma 5:1 (Gynostemma pentaphyllum), beta-fitosterol 99%, ekstrakt z liści Brahmi, skrobia kukurydziana niemodyfikowana (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylajaca), składniki kapsułki: żelatyna-składnik otoczki.

1 kapsułka zawiera: ekstrakt z owoców amli 80mg, ekstrakt z czerwonego ryżu fermentowanego na drożdżach 60mg, w tym monakolina K 1,8mg, ProCholterol 40mg, ekastakt z czosnku 30mg, ekstrakt z korzeni Gynostemma 30mg, fitosterole roślinne pozyskane z oleju nasion soi warzywnej 20mg, ekstrakt z liści Brahmi 20mg.

2 kapsułki zawierają: ekstrakt z owoców amli 160mg, ekstrakt z czerwonego ryżu fermentowanego na drożdżach 120mg, w tym monakolina K 3,6mg, ProCholterol 80mg, ekastakt z czosnku 60mg, ekstrakt z korzeni Gynostemma 60mg, fitosterole roślinne pozyskane z oleju nasion soi warzywnej 40mg, ekstrakt z liści Brahmi 40mg.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.
Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: cholesterol, niski poziom cukru, wysoki poziom cukru, wspomagające, wzmacniające, ekstrakt z czerwonego ryżu, duolife