Steper junior, spray powyżej 1. roku życia, 60 ml

  • Producent: AFLOFARM
  • Model: 60 ml
  • Typ: Kosmetyki
  • Stan magazynowy: 15
  • £9,99

  • Steper junior, spray powyżej 1. roku życia, 60 ml

Dzieci uwielbiają biegać boso, dlatego też narażone są na kontakt z bakteriami i grzybami. Spray Steper Junior to produkt, który ochroni stopy maluszka przed chorobotwórczymi drobnoustrojami. Preparat można stosować u dzieci powyżej 1. roku życia.

Skład

Olej sojowy, oliwa z oliwek, olej z pestek winogron, olej słonecznikowy, witamina A, witamina C, witamina E, pantenol, olejek lawendowy, olejek Manuka, ekstrakt z nagietka, ekstrakt z szałwii.

Działanie

Produkt do stosowania w pielęgnacji skóry stóp, która narażona jest na ekspozycję na kontakt z bakteriami i grzybami. Szczególnie narażone na to są dzieci, które często biegają boso np. w salach zabaw, na basenie, w przedszkolu, a także w domu. Spray Steper Junior skutecznie chroni stopy, równocześnie jego formuła jest łagodna dla delikatnej dziecięcej skóry dziecka. Spray można aplikować u dzieci powyżej 1. roku życia. Preparat zawiera starannie dobraną kompozycję olejków (m.in. Manuka), olejów (np. słonecznikowy) oraz ekstraktów roślinnych z rumianku i szałwii, pantenolu oraz witamin (A, C, E).\Zastosowanie:
Steper Junior spray przeznaczony do pielęgnacji stóp, które narażone są na kontakt z bakteriami i grzybami. Preparat odpowiedni do stosowania u dzieci powyżej 1. roku życia.

Informacje dodatkowe

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik sprayu.

Sposób użycia

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Aplikować na czystych, suchych stopach.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować