Dziurawiec herbatka ziołowa, (Herbapol Lublin), 20 torebek

  • £1,99

Produkt niedostępny
  • Dziurawiec herbatka ziołowa, (Herbapol Lublin), 20 torebek

Dziurawiec przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej oraz dobrego psychicznego i fizycznego samopoczucia. Wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i pracę nerek.

Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 1 torebki dziennie. Nie należy stosować u osób uczulonych na ziele dziurawca. Podczas stosowania ziela dziurawca należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne lub naświetlanie promieniami UV. U osób z jasną karnacją może wystąpić reakcja fotouczuleniowa (wysypka, swędzenie, rumień). Nie zaleca się stosowania  produktu przy znacznym uszkodzeniu wątroby, nerek oraz w wysokiej gorączce. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zioła zawarte w Zielniku Polskim pozyskiwane są poprzez firmowe punkty skupu, mieszczące się w najczystszych, wschodnich rejonach Polski.

Pamiętaj!

Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Skład

100% ziele dziurawca.

Sposób przygotowania

1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem przez ok. 10-15 min.

Stosowanie

Pić raz dziennie po 1 saszetce. Najlepsze efekty przynosi systematyczne picie herbaty. Nie należy stosować u osób ze znacznym uszkodzeniem wątroby, nerek oraz podczas wysokiej gorączki. Dziurawiec nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: dobre samopoczucie, spokojny sen, herbatka ziołowo-owocowa, trawienie