Farmona Nivelazione, perfekcyjne stopy w 10 minut, profesjonalna kuracja parafinowa do stóp, 1 sztuka

  • Producent: FARMONA
  • Model: 1 sztuka
  • Typ: Kosmetyk
  • Stan magazynowy: 2
  • £3,99

  • Farmona Nivelazione, perfekcyjne stopy w 10 minut, profesjonalna kuracja parafinowa do stóp, 1 sztuka

Profesjonalna kuracja parafinowa do stóp w składzie zawiera Płyn do kąpieli stóp 20ml + Peeling do stóp 8g + Parafinowa maska do stóp 8ml + skarpety. Profesjonalną kurację parafinową do stóp do samodzielnego wykonania w domu, która doskonale nawilża i likwiduje szorstkość skóry, przywracając stopom piękny i zadbany wygląd.

Wskazania

Skóra bardzo sucha, szorstka i popękana.

Sposób użycia

Krok 1 Płyn do kąpieli stóp: zawartość saszetki wlej do miski z ciepłą wodą i mocz stopy przez około 10-15 minut, następnie wykonaj peeling.
 
Krok 2 Peeling do stóp: rozprowadź peeling na zwilżonych stopach, masuj skórę przez kilka minut, a następnie spłucz letnią wodą i osusz stopy.
 
Krok 3 Maska do stóp: umieść saszetkę z maską w miseczce z ciepłą wodą na około 10 sekund, po wykonaniu peelingu nałóż grubą warstwę maseczki na czystą i osuszoną skórę stóp.
 
Krok 4 Skarpety: dla wzmocnienia kuracji nałóż na stopy dołączone do zestawu skarpety i pozostaw na 10-20 minut, następnie nadmiar maski wmasuj w skórę.

Główne składniki

Naturalny pumeks, ryżowe drobinki peelingujące, mocznik, olej macadamia, d-pantenol, 30% parafiny i mocznika, masło Shea.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować