Farmona Jantar, pre-maska z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym, do włosów przetłuszczających, 200 g

  • Producent: FARMONA
  • Model: 200 g
  • Typ: Kosmetyk
  • Stan magazynowy: 2
  • £4,99

  • Farmona Jantar, pre-maska z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym, do włosów przetłuszczających, 200 g

Pre-maska Jantar oparta jest na skutecznej recepturze i unikalnym podejściu do pielęgnacji włosów. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu i detoksykującej mocy węgla aktywnego. Aplikacja maski przed myciem włosów skutecznie absorbuje nadmiar sebum, zanieczyszczeń i środków do stylizacji, rewitalizując i nawilżając włosy bez ich obciążenia.
 
Zawarty w składzie bursztyn pielęgnuje, wzmacnia, odżywia włosy chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Węgiel aktywny przedłuża świeżość włosów, przywracając im lekkość i objętość. Biała glinka oczyszcza, absorbuje zanieczyszczenia i wygładza włosy. Prowitamina B5 nawilża włosy oraz łagodzi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. Olejek migdałowy bogate źródło witaminy A i E, regeneruje włosy i nadaje im blask.

Zastosowanie

Maska do włosów przetluszczających się.

Sposób użycia

Stosować przed myciem włosów. Zwilżyć włosy i wmasować niewielką ilość maski w skórę głowy. Pozostawić na 60 sekund, a następnie rozprowadzić na całej długości włosów na 3 minuty. Spłukać i umyć włosy szamponem jak zwykle. Stosować 1-2 razy w tygodniu.

Główne składniki aktywne

Bursztyn, węgiel aktywny, biała glinka, prowitamina B5, olejek migdałowy.

Efekt

Oczyszczone, lekkie, nawilżone, gładkie i mniej podatne na przetłuszczanie się włosy.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować