Smecta Gas, uwalnia od wzdęć, 12 saszetek

  • Producent: IPSEN PHARMA
  • Model: 12 saszetek
  • Typ: Wyrób medyczny
  • Stan magazynowy: 8
  • £6,59

  • Smecta Gas, uwalnia od wzdęć, 12 saszetek

Smecta Gas jest wyrobem medycznym, przeznaczonym do stosowania w objawowym leczeniu zaburzeń przewodu pokarmowego związanych z nagromadzeniem się gazów oraz w celu: łagodzenia objawów nagromadzenia się gazów, takich jak: uczucie pełności, powiększenie obwodu jamy brzusznej, wzdęcia lub ból brzucha; regulowania pasażu jelitowego i rytmu wypróżnień oraz normalizacji czynności jelit. Działanie SmectaGas polega na ułatwianiu szybkiej eliminacji gazów; poprawie konsystencji stolca oraz przywracaniu prawidłowej mikroflory jelit.

Zastosowanie

Zaburzenia przewodu pokarmowego związanego z nagromadzaniem się gazów; ostre lub przewlekłe zaburzenia przewodu pokarmowego.

Sposób użycia

Wsypać zawartość 1 saszetki bezpośrednio do jamy ustnej (nie trzeba popijać wodą) po posiłkach lub przed snem, nie częściej niż 3 razy na dobę. Stosować nie dłużej niż 4 tygodnie, w zależności od potrzeb.

Składniki

KiOtransine, symetykon, sorbitol, dwutlenek krzemu, guma arabska, guma ksantanowa, aromat waniliowy, sukraloza, acesulfam K (sztuczny słodzik).

Przeciwwskazania

Ze względu na zawartość sorbitolu pacjenci z nietolerancją fruktozy nie powinni stosować preparatu.

Ważne wskazówki

W przypadku utrzymującego się dyskomfortu w przewodzie pokarmowym lub działań niepożądanych wyrób medyczny należy odstawić.
Do stosowania wyłącznie u dorosłych.
Nie należy stosować u osób z alergią lub nietolerancją któregokolwiek z jego składników.
Wyrób nie jest przeznaczony dla niemowląt, dzieci lub młodzieży.
Kobiety w ciąży lub karmiące piersią mogą stosować preparat wyłącznie po konsultacji z lekarzem.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie zawiera konserwantów ani barwników, laktozy, jodu i cholesterolu, surowców pochodzenia zwierzęcego.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować