Magnez + B1 B6 B12, (Zyskaj Zdrowie), 30 tabletek

 • Producent: ZYSKAJ ZDROWIE
 • Model: 30 tabletek
 • Typ: Suplement diety
 • Stan magazynowy: 1
 • £1,79

 • Magnez + B1 B6 B12, (Zyskaj Zdrowie), 30 tabletek

Magnez + B1 B6 B12 jest suplementem diety, który pomaga uzupełniać codzienną dietę w składniki preparatu. Wykazuje korzystny wpływ na układ nerwowy i mięśnie, w tym mięśnień sercowy. Pomaga też zredukować uczucie zmęczenia i znużenia.

Właściwości

Suplement diety Magnez + B1 B6 B12 to preparat, który zawiera w swym składzie organiczną, wysoce przyswajalną formę magnezu w postaci cytrynianu magnezu wzbogaconego o dodatek witamin z grupy B. Magnez działa wspomagająco na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz wspiera prawidłową pracę mięśni, w tym mięśnia sercowego. Dzięki temu, że bierze udział w przemianie węglowodanów, białek oraz tłuszczów, warunkuje dostawę energii do tkanek i komórek organizmu. Poprawia pamięć i myślenie. Odpowiada też za sprawne działanie układu naczyniowo-sercowego. Witaminy B1, B6, B12 pomagają zmniejszyć uczucie znużenia i zmęczenia. Tiamina czyli witamina B1 wywiera korzystny wpływ na pracę układu sercowonaczyniowego. Oddziałuje też na właściwy wzrost i rozwój kości. Witamina B6 pełni ważną funkcję w przemianach białka - ułatwia jego wchłanianie, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu - pomaga w jego zamianie na witaminę B3. Ponadto, jest konieczna do produkcji hemoglobiny. Ma również wpływ na ciśnienie krwi oraz działa łagodząco na skurcze mięśni nóg oraz cierpnięcie rąk. Co więcej, witamina B6 wzmacnia odporność immunologiczną organizmu i bierze udział w tworzeniu przeciwciał. Natomiast witamina B12 bierze udział w wytwarzaniu czerwonych krwinek w szpiku, w metabolizmie białek, tłuszczu i węglowodanów oraz w syntezie neuroprzekaźnika serotoniny. Witamina B12 uczestniczy też w utrzymaniu stabilności genów człowieka.

Skład

Magnez, substancje wypełniające: celuloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; witamina B12, witamina B6, tiamina (witamina B1)

Zawartość 1 tabletki:
Magnez - 56,25 mg (15%RWS*),
Witamina B6 - 1,4 mg (100% RWS*),
Tiamina - 1,1 mg (100% RWS*),
Witamina B12 - 2,5 mcg (100% RWS*)

*RWS - Referencyjna Wartośc Spożycia

Stosowanie

Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki suplementu diety dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Chronić od wilgoci i światła.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: magnez, witamina B1, witamina B6, witamina b12, układ nerwowy, uczucie zmęczenia i znużenia, funkcjonowanie mięśni