Natur-sept gardło, gumy rozpuszczalne, dla dzieci powyżej 3. roku życia, 9 sztuk

  • Producent: AFLOFARM
  • Model: 9 sztuk
  • Typ: Wyrób medyczny
  • Stan magazynowy: 43
  • £2,99

  • Natur-sept gardło, gumy rozpuszczalne, dla dzieci powyżej 3. roku życia, 9 sztuk

Gumy rozpuszczalne ze składnikami łagodzącymi ból, suchość, podrażnienia oraz stany zapalne gardła. Wyrób medyczny Natursept Med Gardło odświeża i nawilża śluzówkę gardła i jamy ustnej, ponadto powleka ją filmem ochronnym.

Skład

Syrop glukozowy, cukier, tłuszcze roślinne częściowo utwardzone (olej palmowy, olej z jąder pestek drzewa Shea, olej z soi, olej rzepakowy, olej kokosowy), sorbitol, dekstryna, koncentrat soku pomarańczowego, kwas cytrynowy, wyciąg z porostu islandzkiego, naturalny aromat pomarańczowy, kwas L-askorbinowy, wyciąg z korzenia prawoślazu, suszony koncentrat z aronii, wyciąg z liści szałwii, lecytyna sojowa, sól, ekstrakt z papryki, agar. Informacje o alergenach: zawiera soję i pochodne produkty.

Działanie

Dzięki wyjątkowej postaci Gumy rozpuszczalne Natursept Med Gardło będą alternatywą dla dzieci, które nie lubią syropów. Preparat zmniejsza uciążliwe podrażnienia i stany zapalne gardła, które objawiają się bólem, pieczeniem, a także uczuciem suchości oraz trudnościami w przełykaniu. Zawarte w preparacie składniki powlekają śluzówkę gardła i jamy ustnej ochronnym filmem, który umożliwia przywrócenie śluzówce prawidłowych funkcji, a także chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wyrób medyczny Natursept Med Gardło wykazuje także działanie odświeżające i nawilżające. Gumy rozpuszczalne o pysznym pomarańczowym smaku.

Zastosowanie

Wyrób medyczny Natursept Med Gardło gumy rozpuszczalne przeznaczony do stosowania w przypadku podrażnienia, bólu i suchości gardła. Do stosowanie od 3. roku życia.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik gum rozpuszczalnych, soję i orzeszki ziemne.

Sposób użycia

U dzieci powyżej 3. roku życia zaleca się podawać jedną gumę 3 razy dziennie. Nie przekraczać porcji 3 gum dziennie. Gumę należy ssać lub żuć aż do momentu jej całkowitego rozpuszczenia. Przez 30 minut po zastosowaniu preparatu dziecko nie powinno jeść ani pić. Preparat należy stosować pod kontrolą osoby dorosłej. Zaleca się skonsultować z lekarzem, jeśli po 5 dniach stosowania wyrobu nie zaobserwowano poprawy.

Informacje dodatkowe

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować