Artesept Sensitive, opatrunek w żelu, 20 ml

  • Producent: ARTESPHARM
  • Pojemność: 20 ml
  • Typ: Wyrób medyczny
  • £10,99

Produkt niedostępny
  • Artesept Sensitive, opatrunek w żelu, 20 ml

Artesept Sensitive opatrunek w żelu to wyrób medyczny przeznaczony do opatrywania skóry skaleczonej, oparzonej, obtartej, zranionej, absorbujący wysięk z rany. Może być stosowany u dorosłych i dzieci bez względu na wiek.

Właściwości

Artesept Sensitive opatrunek w żelu to hipoalergiczny, przeźroczysty żel przeznaczony do opatrywania skóry skaleczonej, oparzonej, obtartej, zranionej, absorbujący wysięk z rany. Preparat tworzy barierę mechaniczną chroniącą uszkodzoną skórę. Chroni i oczyszcza zranioną skórę. Jest delikatny, nie piecze, nie szczypie i nie zawiera alkoholu.

Skład

Składniki Artesept Sensitive opatrunek w żelu: woda, hydroksyetyloceluloza, chitozan, glikol propylenowy, polisorbat 20.

Stosowanie

Artesept Sensitive opatrunek w żelu należy stosować zewnętrznie na uszkodzoną skórę. Zaprzestać stosowania w przypadku podrażnienia.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować