Sachol Aftigel, sprzyjaja leczeniu aft, 12ml

  • Producent: VALEANT
  • Model: 12 ml
  • Typ: Wyrób medyczny
  • Stan magazynowy: 16
  • £7,49

  • Sachol Aftigel, sprzyjaja leczeniu aft, 12ml

Sachol Aftigel wyrób medyczny Sprzyja leczeniu aft, łagodzi bolesne objawy, sprzyja odnowie nabłonka. Wskazania: Wyrób medyczny przydatny w leczeniu aft, aftowego zapalenia jamy ustnej i mikrozmian w jamie ustnej wywołanych na przykład przez stałe lub ruchome protezy bądź aparaty ortodontyczne. Dzięki skuteczności naturalnych standaryzowanych ekstraktów wyrób ten tworzy ochronna warstwę przykrywającą mikrozmiany i ogranicza bolesne objawy oraz pieczenie. Ponadto sprzyja on procesowi odnowy nabłonka.

Składniki

Ksyloglukan (Tamaridnus Indica), Heterozydy (Centella Asiatica), Polisaharydy (Aloe Vera), Wyciąg z Zanthoxylum Bungeanum, Witamine E, Karboksymetylobetaglukan,Gliceryna Roslinna, Woda, Maltodekstryny, Poliwinylopirolidon, Karboksymetyloceluloza, Naturalny Aromat Miętowy, Etoksylowany Uwodorniony Olej Rycynowy, Kwas Cytrynowy, Sorbinian Potasu, Benzoesan sodu, Sól Sodowa EDTA, Sukraloza, Aspartam, Acesulfam K.

Stosowanie

Nanieść jedną lub dwie krople żelu, aby przykryć całą zmianę, unikając bezpośredniego kontaktu z aplikatorem. Jeśli zmiana jest trudno dostępna, nanieść żel czystym palcem lub gazą. Należy unikać dotykania językiem naniesionego produktu przez co najmniej 2 minuty, aby mógł on utworzyć ochronną warstwę i jak najdłużej utrzymać się na zmianie. Po każdym użyciu należy nałożyć zakrętkę. Stosować 3 lub 4 razy na dobę lub częściej, zależnie od potrzeb.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Po każdym użyciu należy nałożyć zakrętkę. Nie stosować tego produktu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować, jeśli opakowanie jest naruszone. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: afta, jama ustna