Vicks BabyBalm, maść, 50g

  • Producent: TEVA
  • Model: 50 g
  • Typ: Kosmetyk
  • Stan magazynowy: 3
  • £8,99

  • Vicks BabyBalm, maść, 50g

Gdy coś dokucza Twojemu dziecku Ty- jako mama również się niepokoisz. Dlatego, gdy dopada go katarek zastosuj balsam Vicks baby balm z ekstraktem z aloesu. Można go stosować już od 6 miesiąca.

Skład

Petrolatum, Turpentine, Parfum, Paraffinum Liquidum, Cocos Nucifera Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Thymol, Limonene, Linalool, Geraniol.

Działanie

Łagodny kosmetyk do pielęgnacji skóry dziecka – Vicks BabyBalm. Zawarty w maści wyciąg z aloesu doskonale nawilża skórę. Formuła preparatu zawiera również ziołową kompozycję bazującą na rozmarynie i lawendzie. Uwolnione podczas wcierania maści aromaty ziół potęgują przyjemne kojące działanie masażu i pozwalają się dziecku zrelaksować.

Zastosowanie

Vicks BabyBalm maść polecana do stosowania u dzieci powyżej 6. miesiąca życia w ramach pielęgnacji skóry.

Informacje dodatkowe

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Nie ogrzewać maści na kuchence, w wodzie, mikrofali lub w waporyzatorze.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik maści. Nie stosować na uszkodzonej skórze. Nie stosować pod nosem ani w jamie ustnej.

Sposób użycia

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Do użytku zewnętrznego. Niewielką ilość maści wmasować delikatnie w skórę klatki piersiowej i brzucha. Należy unikać kontaktu z oczami.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować