Lacium Forte, 10 miliardów probiotyków, 20 kapsułek

  • Producent: NATUR PRODUKT PHARMA
  • Model: 20 kapsułek
  • Typ: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
  • £8,99

Produkt niedostępny
  • Lacium Forte, 10 miliardów probiotyków, 20 kapsułek

Lacium Forte, 1 kapsułka DRcaps zawiera 10 miliardów probiotyków

Saccharomyces boulardii – 250 mg drożdżaków w 1 kapsułce

Bifidobacterium breve – 2,5 x 109 CFU w 1 kapsułce

Lactobacillus plantarum – 2,5 x 109 CFU w 1 kapsułce

Inulina 135 mg, która przyczynia się do prawidłowej pracy jelit

Do postępowania dietetycznego w:

- biegunce poantybiotykowej u dorosłych i u dzieci

- ostrej i kolejnych biegunkach infekcyjnych u dzieci

- biegunce podróżnych

- biegunkach występujących w żywieniu dojelitowym

- dolegliwościach związanych z IBS

Sposób użycia

1-2 tabletki dziennie przed posiłkiem lub po posiłku, popić letnią wodą.

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 4 r.ż. pod nadzorem lekarza.

Produkt nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Bakterie probiotyczne są wrażliwe na działanie wilgoci oraz działanie kwasu żołądkowego, dlatego wymagają zarówno właściwego przechowywania jak i odpowiedniej formy podania. Aby zapewnić jak najlepszą jakość produktu Zdrovit Lacium Forte oraz możliwość dotarcia bakterii do jelit w postaci niezmienionej, zastosowano specjalny rodzaj kapsułek DRcaps®. Kapsułki DRcaps® są odporne na działanie kwasu żołądkowego, chronią bakterie przed wilgocią oraz są bezsmakowe i bezzapachowe, aby komfort ich stosowania był jeszcze większy. Dodatkowo posiadają certyfikaty produktu odpowiedniego dla wegetarian i wegan.

Opakowanie w postaci tubki, dzięki obecności substancji osuszającej w korku, zwiększa trwałość i stabilność produktu zapobiegając jego zawilgoceniu.

Przechowywanie

Przechowywać w lodówce, w temperaturze 2-8 ⁰C, w oryginalnym opakowaniu, w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25 ⁰C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: synbiotyk, probiotyk, prebiotyk, inulina, żywe kultury bakterii, flora jelitowa, antybiotykoterapia, przewód pokarmowy