Vocaler spray, na chrypę i suchość w gardle, 20 ml

  • Producent: AFLOFARM
  • Model: 20 ml
  • Typ: Wyrób medyczny
  • £3,99

Produkt niedostępny
  • Vocaler spray, na chrypę i suchość w gardle, 20 ml

Vocaler spray to produkt na chrypę i suchość w gardle.
Jego składniki powlekają błonę śluzową gardła oleistą, ochronną warstwą, która zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz chroni przed wysychaniem i wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych.
Vocaler łagodzi podrażnienia gardła oraz dolegliwości związane z chrypką i suchością w jamie ustnej spowodowaną m.in. intensywną pracą głosem, przebywaniem w klimatyzowanych lub nadmiernie ogrzewanych pomieszczeniach, czy kontaktem z dymem tytoniowym.
Vocaler niweluje przejściowe problemy związane z wydobywaniem głosu i przywraca komfort mówienia. Dodatkowo odświeża jamę ustną.

Skład

Oliwa z oliwek, olej migdałowy, olejek miętowy, witamina E, witamina A, polisorbat 80.

Wskazania

- łagodzi chrypę i suchość w gardle
- powleka błonę śluzową ochronną, oleistą warstwą
- nawilża gardło
- odświeża jamę ustną
- wygodny i dyskretny w użyciu
- polecany przy intensywnej pracy głosem

Działanie

Oliwa z oliwek - powleka błonę śluzową gardła oleistą warstwą, chroniąc ją przed wysychaniem
Olej migdałowy - posiada właściwości nawilżające i powlekające, przez co łagodzi podrażnienia gardła
Olejek miętowy - neutralizuje nieprzyjemny zapach z ust
Witamina A i E - posiadają właściwości antyoksydacyjne

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 6. roku życia: 2–3 rozpylenia 3-4 razy dziennie.

Bezpośrednio po aplikacji (ok. 30 min) nie należy pić ani spożywać posiłków.

W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub migdały i produkty pochodne. Nie stosować do oczu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Jak dbać o gardło?

Unikaj nadmiernie ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeń. Sprzyjają one wysuszeniu błony śluzowej gardła, przez co staje się ono bardziej narażone na podrażnienia i infekcje.
Podczas infekcji gardło jest wyjątkowo podrażnione. Pamiętaj, żeby dodatkowo stosować produkty nawilżające i osłaniające gardło. Tak działa Vocaler i Vocaler spray.
Staraj się regularnie wietrzyć pomieszczenia, w których przebywasz. Pozwala to na wymianę suchego powietrza na bardziej wilgotne. Pomaga w tym również stosowanie wysokiej jakości nawilżaczy powietrza.
Gdy zawodowo używasz głosu, zapoznaj się z prawidłowymi technikami jego emisji, a w kryzysowej sytuacji miej pod ręką Vocaler
Unikaj bardzo zimnych lub mocno gazowanych napojów.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować