Regevagia, 10 globulek dopochwowych

  • Producent: AFLOFARM
  • Model: 10 globulek dopochwowych
  • Typ: Wyrób medyczny
  • Stan magazynowy: 1
  • £7,99

  • Regevagia, 10 globulek dopochwowych

Odczuwasz nieprzyjemną suchość oraz dyskomfort okolic intymnych? Ulgę przyniosą Ci dopochwowe globulki Regevagia. To wyrób medyczny, który łagodzi świąd, pieczenie oraz stany zapalne, a także wspomaga regenerację błony śluzowej.

Skład

Glicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych, eter cetostearylowy makrogolu, wyciąg olejowy z kwiatów malwy, hialuronian sodu, masło aloesowe, kwas mlekowy, mleczan sodu, laktoza jednowodna.

Działanie

Działanie wyrobu medycznego Regevagia polega na wytworzeniu specjalnego ochronnego filmu, który powleka śluzówkę pochwy. Warstwa ta sprzyja przywróceniu odpowiedniego stanu nabłonka oraz optymalnego poziomu nawilżenia. Globulki wspierają także proces regeneracji tkanek, a dzięki obecności kwasu mlekowego w składzie pomagają zachować fizjologiczny poziom pH. Preparat skutecznie zmniejsza suchość błony śluzowej pochwy, łagodzi stany zapalne i przywraca komfort.

Zastosowanie

Wyrób medyczny Regevagia wskazany do stosowania: w przypadku dyskomfortu i suchości okolic intymnych, która wywołana jest m.in.: niedoborem estrogenów; zanikiem śluzówki pochwy; nasilonym stresem, a także jako środek wspomagający regenerację nabłonka pochwy: w okresie okołomenopauzalnym; przy nieprawidłowych zmianach w nabłonku pochwy. Polecany jako środek łagodzący ból przy bolesnych stosunkach, a także łagodzący obrzęki, świąd i zaczerwienienie okolic sromu. Można stosować w celu przywrócenia odpowiedniego pH i prawidłowej mikroflory pochwy po antybiotykoterapii.

Informacje dodatkowe

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25st. C). Jeśli podczas stosowania globulek pojawią się takie objawy jak: świąd, wysypka, pieczenie lub inne objawy nadwrażliwości konieczne jest odstawienie produktu oraz skonsultowanie się z lekarzem. Wyrób medyczny Regevagia stosowany z lekami o działaniu miejscowo znieczulającymi może wydłużyć okres znieczulenia. Stosowanie w okresie ciąży i laktacji należy skonsultować z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik wyrobu. Nie stosować w trakcie menstruacji. Nie stosować łącznie z wkładkami antykoncepcyjnymi lub prezerwatywami lateksowymi. Nie stosować równocześnie z innymi produktami, które aplikowane są dopochwowo.

Sposób użycia

Wyłącznie do użytku dopochwowego. Każdorazowo przed aplikacją należy dokładnie umyć ręce. Stosowanie w ramach kuracji podstawowej: jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy przez 7 kolejnych dni aplikować jedną globulkę na noc. Zaleca się umieścić globulkę głęboko w pochwie. Stosowanie w ramach kuracji podtrzymującej: aplikować jedną globulkę co 2-3 dni, chyba że lekarz zaleci inaczej. Bezpośrednio po wprowadzeniu globulki nie należy podejmować stosunku płciowego. W trakcie kuracji warto stosować wkładki higieniczne w celu ochrony bielizny przed potencjalnym zabrudzeniem. W przypadku, gdy objawy utrzymują się dłużej niż tydzień zaleca się skonsultować z lekarzem.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować