Proctoulgin maść na hemoroidy, 30 ml

  • Producent: ARTESPHARM
  • Model: 30 ml
  • Typ: Produkt leczniczy
  • £7,99

Produkt niedostępny
  • Proctoulgin maść na hemoroidy, 30 ml

Proctoulgin maść służy do opatrywania i ochrony błony śluzowej kanału odbytu i odbytnicy w chorobie hemoroidalnej przy wewnętrznych i zewnętrznych hemoroidach, w stanach zapalnych odbytu i odbytnicy, w zapaleniach krypt, pęknięciach i szczelinach odbytu, przetokach okołood-bytniczych, także po zabiegach i operacjach chirurgicznych.

Działanie

Preparat w postaci maści stanowi mechaniczny opatrunek miejsc zranionych, sprzyja powstrzymywaniu krwawienia oraz ochrania miejsca zranione. Maść można stosować na uszkodzoną błonę śluzową i skórę okolic odbytu, bezpośrednio na krwawiące lub sączące miejsca. Maść tworzy mechaniczny opatrunek uszkodzonej błony śluzowej. Maść wspomaga powstrzymanie krwawienia, wiąże i absorbuje wysięki. Może być stosowany u dorosłych i dzieci.

Skład

Woda, hydroksyetyloceluloza, chitozan, glikol propylenowy, polisorbat 20, olej kokosowy, octan tokofenolu.

Sposób użycia

Preparat stosuje się na uszko-dzone błony śluzowe i skórę.
Umyć ręce przed zastosowa-niem preparatu.
Zdjąć nasadkę.
Nanieść palcem na uszkodzone błony śluzowe niewielką ilość preparatu, ewentualnie de-likatnie rozprowadzić po całej powierzchni rany lub wewnątrz kanału odbytu.
W przypadku obfitego sączenia można usu-nąć nadmiar maści i nałożyć ponownie.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować