DermoFuture, kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

  • £13,69

Produkt niedostępny
  • DermoFuture, kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

DermoFuture, kuracja uszczelniająca nazynka z witaminą K, 1% witamina K wzmocnienie naczynek i redukcja zaczerwienienia.

Innowacyjna kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K, jedyna dostępna na rynku w stężeniu 1% do samodzielnej aplikacji w domu. Witamina K w stężeniu 1% szybko łagodzi i zmniejsza nasilenie zaczerwienienia skóry oraz widoczność rozszerzonych naczynek.

Kuracja z witaminą K zawiera unikalne składniki z intensywnymi właściwościami regenerującymi i kondycjonującymi skórę. Uszczelniają one ścianki naczynek krwionośnych, zapobiegając ich nadmiernemu rozszerzaniu oraz zmniejszając ich widoczność. Ze względu na dużą zawartość (1%) witaminy K, zostają szybko zredukowane zaczerwieniania i zasinienia Olej arganowy optymalnie odżywia, zwiększając jędrność i elastyczność naskórka.

Działanie kuracji

    - wzmacnia i uszczelnia osłabione ścianki naczyń

    - zmniejsza widoczność naczynek krwionośnych

    - zapobiega nadmiernemu rozszerzaniu naczynek

    - stymuluje procesy naprawcze

    - regeneruje podrażnienia

Wygodna aplikacja pozwala na dokładny masaż twarzy, który skutecznie przyspieszy wchłanianie olejku i pozostawia skórę nawilżoną i elastyczną w dotyku. W przypadku skóry suchej należy dodatkowo nałożyć krem.

Produkt przebadany dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry.

Sposób użycia

Nakładać wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasować. Po wchłonięciu się preparatu zastosować krem na noc.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować