Eveline Facemed+, 8w1 Multifunkcyjne serum na niedoskonałości na noc

  • £7,99

  • Eveline Facemed+, 8w1 Multifunkcyjne serum na niedoskonałości na noc

8w1 Multifunkcyjne serum na niedoskonałości na noc to program nowej generacji polecany do każdego rodzaju skóry, w szczególności skóry zanieczyszczonej, szorstkiej, o nierównym kolorycie. Nowatorska formuła bogata w kwas laktobionowy 3% i kwas migdałowy 1%, łagodnie złuszcza, zmniejsza zmiany skórne, zapewniając widoczną odnowę naskórka już po 1 zastosowaniu*.

Kwas hialuronowy intensywnie wygładza i aktywnie nawilża, wzmacniając barierę ochronną i przywracając równowagę problemowej skórze. Dzięki unikalnej technologii Micro-Peel-Active Technology™ serum głęboko regeneruje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej strategiczne procesy naprawcze.

10 dniowa* kuracja serum pozwala osiągnąć spektakularny efekt idealnie czystej skóry Matt-Glow Effect™.

*Badania przeprowadzone na docelowej grupie kobiet, pod kontrolą lekarza dermatologa.

Składniki

Aqua (Water), Lactobionic Acid, Panthenol, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Glycereth-26, Mandelic Acid, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Alpha Glucan Oilgosaccharide, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Maltodextrin, Lactobacillus, Triethanolamine, Amorphophensin, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate20, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Sodium Lactate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hyaluronic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben.

Stosowanie

Celem osiągnięcia optymalnych efektów kuracji preparat zalecany do stosowania na noc. Wieczorem na oczyszczoną i suchą skórę twarzy, nałożyć serum, omijając okolice oczu i ust. Po wchłonięciu zaaplikować krem pielęgnacyjny. W zależności od tolerancji skóry, stosować 2-3 razy w tygodniu. Na dzień zaleca się stosowanie kremu ochronnego z filtrem przeciwsłonecznym.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować na uszkodzony naskórek. W trakcie kuracji oraz przez 4 tygodnie po jej zakończeniu należy unikać silnego nasłonecznienia oraz korzystania z solarium. W trakcie aplikacji może występować zaczerwienienie, delikatne pieczenie lub mrowienie, które są naturalną reakcją skóry. W przypadku nieustąpienia tych objawów bądź ich nasilenia należy przerwać stosowanie produktu. W przypadku dostania się produktu do oczu natychmiast przemyć dużą ilością wody. Produkt tylko do użytku zewnętrznego.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować