Ucholek maść do uszu dla osób dorosłych i dzieci, 20 g - Polska apteka internetowa online w UK - Nowa

Ucholek maść do uszu dla osób dorosłych i dzieci, 20 g

  • Producent: PROLAB
  • Model: 20 g
  • Typ: Produkt leczniczy
  • £5,29

Produkt niedostępny
  • Ucholek maść do uszu dla osób dorosłych i dzieci, 20 g
Infekcje zewnętrznego przewodu słuchowego mogą mieć bardzo nieprzyjemny przebieg. Dużą ulgę może przynieść stosowanie maści do uszu Ucholek. Jest to wyrób medyczny zawierający naturalne olejki eteryczne.

Skład

Olejek lawendowy, olejek rumiankowy, olejek herbaciany, wazelina biała

Działanie

Preparat polecany jest zarówno jako wsparcie w antybiotykowym leczeniu infekcji i stanów zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego, jak również do stosowania w ramach profilaktyki tego rodzaju infekcji. Rekomendowany jest zwłaszcza osobom, które korzystają z basenu, nurkują, a także osobom narażonym na niekorzystne działanie nawiewu klimatyzacji. Formuła maści do uszu Ucholek zawiera olejki eteryczne (herbaciany, lawendowy i rumiankowy), które zmniejszają ból, a także pozostałe objawy stanów zapalnych. Dodatkowo wykonywany podczas aplikacji masaż wpływa na poprawę ukrwienia tego obszaru, co działa rozgrzewająco i rozluźniająco.

Zastosowanie

Wyrób medyczny Ucholek maść do uszu przeznaczony do stosowania wspomagająco w leczeniu stanów zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego o podłożu bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym. Maść odpowiednia dla dzieci i dorosłych.

Informacje dodatkowe

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Należy chronić przed działaniem światła i wilgoci. Stosowanie preparatu u dzieci poniżej 1. roku życia należy skonsultować z lekarzem. Należy unikać przedostania się preparatu do oka.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik maści. Nie stosować po terminie.

Sposób użycia

Maść należy nanieść na zewnętrzną powierzchnię małżowiny usznej, a także na skórę okolicy ucha. Preparat należy delikatnie wcierać przez chwilę, aż miejsce aplikacji lekko się rozgrzeje. Aplikować 1-3 razy dziennie, chyba że lekarza zaleci inaczej. Podczas aplikacji nie wolno wprowadzać maści do przewodu słuchowego. Stosowanie preparatu u dzieci powinno się odbywać pod nadzorem dorosłych. Każdorazowo po zastosowania należy dokładnie umyć ręce.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować