Butosept, przeciwgrzybiczy przeciwbakteryjny zestaw preparatów dezynfekcyjnych

  • £11,99

Produkt niedostępny
  • Butosept, przeciwgrzybiczy przeciwbakteryjny zestaw preparatów dezynfekcyjnych

Leczenie grzybicy stóp i paznokci często bywa nieefektywne. Ma to związek z niewłaściwym dezynfekowaniem obuwia i ponownymi zakażeniami. Rozwiązaniem problemu będzie Butosept – preparat przeciwgrzybiczy w dwóch postaciach – płynu i zasypki do butów.

Skład

Butosept płyn: chlorek N,N-didecylo-N,N-dimetyloamoniowy 1%, alkohol izopropylowy 56%.
Butosept zasypka: talk, zinc oxide, zinc undecylate, undecylenic acid, peppermint oil.

Działanie

Zestaw Butosept płyn + zasypka przeciwgrzybicza do stóp i paznokci to wsparcie, którego potrzebują osoby borykające się z powracającym problemem grzybicy stóp i paznokci. Butosept działa dezynfekująco, skutecznie odkaża obuwie, dzięki czemu nie trzeba go wyrzucać. Zestaw składa się z dwóch produktów – płynu oraz zasypki, które wykazują silne właściwości wiruso-, bakterio-, i grzybobójcze. Z tą różnicą, że płyn działa natychmiastowo, wnika dogłębnie w materiał buta, natomiast zasypka ma za zadanie podtrzymywać efekt dezynfekcyjny.

Zastosowanie

Zestaw produktów – Butosept płyn + zasypka przeciwgrzybicza do stóp i paznokci polecany jako terapia uzupełniająca w trakcie leczenia grzybicy stóp i paznokci.

Informacje dodatkowe

Produkty przetrzymywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktów.

Sposób użycia

Wnętrze oczyszczonych butów obficie i dokładnie spryskać płynem Butosept. Pozostawić do wyschnięcia. Suche obuwie przed każdym założeniem należy obsypać w środku niewielką ilością zasypki dla podtrzymania efektu. Spray należy stosować jedynie w przewiewnych pomieszczeniach, zaleca się stosowanie także rękawic ochronnych. Nie wdychać oparów. Chronić skórę oraz oczy.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować