Dih Lipożel, pielęgnacyjny lipożel z diosminą i heparyną, 100g

  • Producent: HASCO-LEK
  • Model: 100 g
  • Typ: Kosmetyk
  • Stan magazynowy: 12
  • £8,49

  • Dih Lipożel, pielęgnacyjny lipożel z diosminą i heparyną, 100g

Dih Lipożel pielęgnacyjny lipożel z diosminą i heparyną do zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg.

Skład według INCI

Aqua, Propylene Glycol, Lecithin, Diosmine, Carbomer, menthol, Sodium Hydroxide, Parfum, heparyna sodowa, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Limonene, Citral.

Właściwości

DIH Lipożel - Pielęgnacyjny lipożel z Diosminą i Heparyną jest żelem o specjalnej liposomowej strukturze, przeznaczonym do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry nóg z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych i skłonnością do tworzenia się tzw. „pajączków”. Liposomy zawarte w DIH lipożel to fosfolipidowe mikrocząsteczki, które ułatwiają przenikanie substancji aktywnych przez skórę, pełniąc rolę promotorów wchłaniania. Dzięki liposomom preparat szybko i głęboko wnika w skórę, co ułatwia uwalnianie i aktywność składników kosmetyku, przynosząc ulgę zmęczonym nogom. Jednocześnie liposomy zachowują swoje cenne właściwości ochronne skóry i pomagają w utrzymaniu właściwego nawodnienia naskórka. Zawarta w żelu diosmina posiada właściwości przeciwutleniające. Działa ochronnie na ściany naczyń krwionośnych, dzięki czemu niweluje zaczerwienienie i rozszerzenie naczynek w postaci „pajączków” na skórze nóg. Równocześnie minimalizuje uczucie ciężkości nóg i wrażliwość na dotyk. Mentol i heparyna łagodzą oznaki zmęczenia i napięcia nóg, dając uczucie odprężenia, lekkości i świeżości. Stosowanie żelu wpływa na zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczynek krwionośnych, z czym wiąże się poprawa estetycznego wyglądu gskóry nóg ze skłonnością do tworzenia się tzw. „pajączków”.

Przeznaczenie

Preparat polecany do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry nóg z problemami naczynkowymi. W szczególności do pielęgnacji zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg, dla osób narażonych na długotrwałe pozostawanie bez ruchu w pozycji stojącej lub siedzącej, a także podczas podróżowania i upałów.

Stosowanie

Niewielką ilość żelu rozsmarować na skórze nóg. Stosować w zależności od potrzeb 3-4 razy dziennie.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: diosmina, heparyna, zmęczone nogi, ulga dla nóg, naczynia krwionośne, nogi, żyły