Marimer baby Hipertoniczny, naturalny roztwór 100% wody morskiej, spray do nosa, 100 ml

  • £6,99

Produkt niedostępny
  • Marimer baby Hipertoniczny, naturalny roztwór 100% wody morskiej, spray do nosa, 100 ml

Marimer baby Hipertoniczny roztwór wody morskie.

Wskazania

Marimer baby Hipertoniczny roztwór wody morskiej to naturalny roztwór 100% wody morskiej przeznaczony dla noworodków, niemowląt i małych dzieci. Wskazany jest do stosowania celem oczyszczenia jam nosowych, udrażniania zatkanego nosa oraz do stosowania uzupełniającego w leczeniu zaburzeń otolaryngologicznych. Doskonale sprawdza się w przypadku przeziębienia czy niedrożności nosa.

Właściwości

Hipertoniczny roztwór wody morskiej Marimer baby to produkt naturalny rozpylany w postaci mikrocząsteczek (mikrodyfuzja). Jest on naturalnie bogaty w sole mineralne i mikroelementy, które pochodzą z wody morskiej.  Skutecznie oczyszcza i udrażnia jamy nosowe, zwłaszcza w przypadku przeziębienia i iedrożności nosa. Umożliwia obkurczenie błony śluzowej nosa i ułatwia usuwanie wydzieliny w wyniku naturalnego procesu osmozy. Preparat wyposażony został w specjalny aplikator idealnie dostosowany do nosków najmłodszych, który umożliwia stosowanie bez ryzyka uszkodzenia delikatnej błony śluzowej nosa u noworodków, niemowat i małych dzieci. Wolny od konserwantów.

Skład

Sterylny, hiperoniczny roztwór 100% wody morskiej zawierający sól w ilości odpowiadającej 22 g/l.

Stosowanie

Marimer baby można stosować w dowolnej pozycji.
Rozpyl 1-2 dawki do każdego otworu nosowego, najlepiej przed każdym posiłkiem, 1 do 3 razy dziennie, w zalezności od potrzeb.

Ważne informacje

Produktu nie należy stosować u wcześniaków.
Nie należy go stosować w przypadku nadwrażliwości na wodę morską.
Nie stosować po upływie terminu ważności.
Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni.
Chronić przed światłem słonecznym.
Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostęnym dla małych dzieci.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: woda morska, roztwór wody morskiej, alergia, infekcja, katar, do nosa