Chlorella, 520mg, kapsułki roslinne

  • Producent: SOLGAR
  • Model: 100 kapsułek
  • Typ: Suplement diety
  • £39,99

Produkt niedostępny
  • Chlorella, 520mg, kapsułki roslinne
Chlorella jest wyjątkową słodkowodną algą jednokomórkową o zielonej barwie. Ma szeroką gamę naturalnie występujących substancji odżywczych. Zawiera roślinne składniki odżywcze kofaktory w odpowiednich proporcjach i o korzystnym wpływie na zdrowie. W chlorelli stwierdzono wysokie stężenie chlorofilu, kwasów nukleinowych, aminokwasów, enzymów, witamin i minerałów. Ponieważ przewód pokarmowy ma duże problemy z rozłożeniem twardej ściany komórkowej chlorelli, firma Solgar oferuje chlorellę poddaną specjalnemu procesowi produkcyjnemu, w ramach którego wszystkie ściany komórkowe zostały całkowicie rozerwane, bez uszkodzenia zawartości komórek chlorelli. Przyswajalność tak przygotowanej chlorelli wzrasta ponad dwukrotnie i może przekraczać 80%.
 

Zastosowanie

Wzmocnienie i odtruwanie organizmu, wzmocnienie odporności, zaburzenia trawienia, ogólnie jako substancja odżywcza.
 

Zalecane spożycie

1 do 3 kapsułek dziennie, najlepiej spożywać między posiłkami lub stosować według wskazań lekarza.
 

Składniki

Sproszkowana chlorella (rozerwane ściany komórkowe) (z suszonych i mielonych zielonych mikroalg), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu.
 
1 kapsułka zawiera: sproszkowana chlorella (rozerwane ściany komórkowe) (z suszonych i mielonych zielonych mikroalg, zawiera minimum 10mg chlorofilu) 520mg.
 

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła, w temperaturze pokojowej (15-25°C), w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Produkt nie zawiera: cukru, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, ani produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. 
Odpowiedni dla wegan i wegetarian. 
 
Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przez zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować