Naturalny olejek z pestek moreli, 100% naturalny, 50 ml, (Etja)

  • Producent: ETJA
  • Model: 50 ml
  • Typ: Kosmetyk
  • Stan magazynowy: 10
  • £4,99

  • Naturalny olejek z pestek moreli, 100% naturalny, 50 ml, (Etja)

Naturalny olej z pestek moreli przezroczysty o lekko żółtej barwie otrzymywany jest w procesie zimnego tłoczenia nasion owoców moreli zwyczajnej. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B i E. Doskonale się wchłania utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Jego lekka i delikatna konsystencja nadaje się do każdego rodzaju skóry zwłaszcza suchej, dojrzałej i wrażliwej.

Wskazania

Do każdego rodzaju skóry zwłaszcza suchej, dojrzałej i wrażliwej.

Sposób użycia

Bezpośrednio na skórę, masaż całego ciała, idealna baza do rozcieńczania naturalnych olejków eterycznych, godny polecenia jako dodatek do kąpieli dzieci i niemowląt, moczenie stóp.
 
- do masażu: 10-15 kropli oleju najlepiej połączyć z naturalnym olejkiem eterycznym, a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało. Do masażu warto jest używać tylko naturalnych olejków ponieważ nie zatykają porów skóry,
- do kąpieli: 5-10 kropli oleju wlać do wanny wypełnionej 1/3 ciepłej i czystej wody, bez dodatków płynów i innych środków pianotwórczych. Należy starannie rozprowadzić olej po powierzchni wody. Można także dodać 3-5 kropli naturalnego olejku eterycznego,
- do pielęgnacji skóry: wystarcza małą ilość nanieść na skórę i delikatnie rozsmarować. Doskonałe są przy stanach zapalnych oraz rozstępach skóry.

Skład

100% z nasion morelowych.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: stres, odporność, algi, suplement diety, zestaw witamin, minerały, rekonwalescencja