Zdrowa Wątroba, herbata ziołowa, 20 torebek, (Malwa)

  • Producent: MALWA TEA
  • Model: 20 torebek
  • Typ: Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego
  • £3,39

Produkt niedostępny
  • Zdrowa Wątroba, herbata ziołowa, 20 torebek, (Malwa)

Malwa Tea Zdrowa Wątroba to tradycyjna herbatka ziołowa, posiadająca szereg cech prozdrowotnych, zawiera unikalną kompozycję składników specjalnie dobranych dla wspierania prawidłowego funkcjonowania wątroby i dróg żółciowych.

Herbatki ziołowe są doskonałą i najprzyjemniejszą formą przyjmowania naturalnych ziół do naszego organizmu, nawet te o gorzkim smaku nie tracą swoich walorów po dodaniu odrobiny miodu:) Herbatka jest polecana szczególnie dla osób mających problem z trawieniem oraz pracą wątroby.

Zalecane spożycie

Zaleca się picie 3 filiżanek naparu w ciągu dnia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Z uwagi na brak wystarczających danych produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Wyprodukowana w Polsce na bazie najlepszych surowców, z zachowaniem wymogów certyfikatu Global Quality. Za produkcję odpowiada nowoczesna firma rodzinna, która od ponad 30 lat zajmuje sie produkcją herbat bazujących na naturalnych składnikach, pochodzących z kontrolowanych plantacji w Polsce oraz za granicą. O jakości produktów Malwa decyduje zarówno zgrany zespół ludzi, jak również jeden z nowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce.

Aktywne składniki roślinne:
mniszek i karczoch korzystnie wpływające na pracę wątroby

Składniki

Korzeń mniszka lekarskiego (Taraxacum officinalis), liść mięty pieprzowej (Mentha piperita), owoc kminku (Carum carvi L), owoc kopru włoskiego (Foeniculum vulgare), ziele karczocha (Cynara scolymus).

Sposób przygotowania

Umieścić torebkę w filiżance, zalać świeżo zagotowaną wodą (200 ml), po czym przykryć. Czas parzenia powinien wynosić od 8 do 10 minut.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: wątroby, drogi żółciowe, trawienie, ochrona wątroby