Audispray Junior, aerozol do higieny uszu Termin ważności 07.2019

  • Producent: DIEPHARMEX SA
  • Model: 25 ml
  • Typ: Wyrób medyczny
  • Stan magazynowy: 2
  • £10,69
  • £8,69

  • Audispray Junior, aerozol do higieny uszu   Termin ważności 07.2019

Audispray junior, aerozol do higieny uszu dla dzieci. Rozrzedza i rozpuszcza woskowina uszną i pomaga przy jej usuwaniu drogą naturalną.

Właściwości

Audispray Junior to produkt naturalny, który zawiera hipertoniczny, mikrobiologicznie testowany roztwór wody morskiej. Ten oto roztwór rozrzedza i rozpuszcza woskowina uszną i pomaga przy jej usuwaniu drogą naturalną. Audispray Junior usuwa nadmiar małżowiny usznej, kurz i inne zanieczyszczenia bardzo delikatnym sposobem i jest prewencją w powstaniu korka woskowinowego.

Sposób użycia

1 wtrysk do każdego ucha 2-3 x tygodniowo. U dzieci, które produkują zwiększone ilości małżowiny można aplikować codziennie. Nałożyć nasadę. Nacisnąć nasadę przez 1 sekundę i spray trzymać w pionowej pozycji. Następnie masować dolną część ucha przez 10 sekund. Głowę przechylić na stronę, żeby nadmiar płynu wyciekł. Nasadę dozownika po każdym zastosowaniu opłukać ciepłą wodą.

Uwagi

Nie należy stosować u dzieci do lat 3. Nie odpowiedni w przypadku zapalenia ucha środkowego, perforacji bębenka, bólu uszów, dzieci, które przeszły chorobę uszną. Jeżeli Audispray nie jest regularnie używany, może dojść do zatkania nasady przez oddziaływanie soli, które wewnątrz krystalizują. W takim przypadku należy buteleczkę bez nasady zanurzyć na 30 minut do ciepłej wody.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować