Hekla lava, 9 CH, granulki, 4 g, (Boiron)

  • Producent: BOIRON ZL
  • Model: 4 g
  • Typ: Produkt leczniczy
  • Stan magazynowy: 2
  • £5,39

  • Hekla lava, 9 CH, granulki, 4 g, (Boiron)

Preparat homeopatyczny o szerokich wskazaniach terapeutycznych.

Skład

Hekla Lava 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Wskazania homeopatyczne zostały ustalone przez lekarzy weterynarii wśród owiec wypasanych na zboczach góry Hekla. Podstawowe wskazana kliniczne obejmują następujące schorzenia: Ostrogi piętowe, choroba Osgooda i Schlattera, przerosty okostnej kręgów i osteofity stawów obwodowych. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Uwaga

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować

Tagi: ostrogi piętowe, ostroga piętowa, choroba Osgooda i Schlattera, przerosty okostnej kręgów i osteofity stawów obwodowych, homeopatia